Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Позиція ПУМБ щодо перевірки НБУ з питань фінансового моніторингу
08 August 2023
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Останні 17 місяців – час важких випробувань для України. Це перевірка на міцність не тільки людей, але і різних сфер фінансового ринку, у тому числі і банківського сектору.

Національний банк України суттєво посилив вимоги щодо роботи фінансових установ в умовах воєнного стану, що, без сумніву, є виправданою мірою у безпрецедентно складному режимі повномасштабної війни.

Протягом останніх місяців ПУМБ працював у складних та форс-мажорних обставинах,  докладаючи максимальних зусиль для своєчасного впровадження в свою діяльність вимог НБУ. На запровадження деяких з них, на жаль, банку знадобилось більше часу, ніж було надано.

Недоліки, які виявив регулятор, банком вже виправлено. На технічне удосконалення систем та програмного забезпечення скеровано майже 20  млн. гривень, що надає можливість використовувати новітні інструменти для підвищення ефективності роботи моніторингу та автоматичного контролю дотримання встановлених обмежень регулятора. Також, Банк згідно рекомендаціям НБУ, створив поетапний план дій з удосконалення процесів в цьому сегменті та розпочав його виконання. Нарахована сума штрафів вже сплачена на користь НБУ.

Банк може впевнено сказати, що стійко проходить військовий період і абсолютно готовий до нових випробувань. ПУМБ завжди вчасно сплачує всі податки та виконує усі зобов’язання перед державою. За 2022 рік банк перерахував до держбюджету понад 1,5 млрд грн. За перше півріччя 2023 року сума перерахованих ПУМБ податків і зборів вже становила 945 млн гривень

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback