Мобільний додаток
перейти перейти
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

ПУМБ – у топ-10 Індексу КСВ 2023
03 July 2023
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Експертна організація CSR Ukraine та ділове видання The Page провели дослідження сталості українського бізнесу під час війни. ПУМБ посів 7-му позицію КСВ-Індексу, набравши 68 балів, та став другим серед банків у рейтингу сталості.

Загалом участь у “Індексі КСВ 2023” взяли 30 провідних компаній країни, які заповнили анкети, що базувалися на 5-компонентній моделі КСВ у воєнний час: безперервність бізнесу і податки, безпека співробітників і співробітниць, боєздатність, об’єднаність, громада.

Банк розкрив у анкеті свої дані щодо допомоги ЗСУ, підтримки мобілізованих співробітників, надання матеріальної та психологічної допомоги своїм співробітникам, щодо об’єднання з конкурентами у реалізації проєктів під час війни, наявності плану безперервності бізнесу, сплати податків.

Пріоритетами ПУМБ у війну є збереження і підтримка клієнтів та команди, допомога українським захисникам і пораненим, розвиток бізнесу і поліпшення клієнтського досвіду. З початку війни ПУМБ скерував на підтримку ЗСУ понад 93 млн грн. В команді ПУМБ працює майже 7 тисяч співробітників, яким банк надає матеріальну допомогу за складних обставин і сума інвестицій на підтримку вже складає понад 167 млн грн. ПУМБ, як і раніше, вчасно сплачує всі податки. Кредитує критично важливий бізнес. Ремонтує і відкриває відділення на звільнених територіях за першої можливості. Банк ініціював соціальний проєкт «Ми однієї крові» з підтримки українського малого бізнесу та арту, просування донорських ініціатив і допомоги пораненим. Ініціатива вже зібрала 4 млн гривень на закупівлю понад 2000 кровоспинних засобів тактично медицини та 46 доставки компонентів крові у гарячі точки. Понад 1200 українців стали донорами. А це все десятки тисяч врятованих життів. Наразі триває програма безумовної підтримки для всіх українців у переході на українську мову, в тому числі фінансову – «БезуМОВНА підтримка».

Ознайомитись з деталями рейтингу можливо за посиланням

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок