Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

ПУМБ успішно пройшов сертифікацію згідно стандарту PCI DSS
13 June 2023
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) оголошує про успішне завершення процесу сертифікації згідно міжнародного стандарту безпеки PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard), розробленого з метою захисту даних платіжних карток та безпеки проведення операцій за ними.

Банк пройшов всі необхідні аудити та перевірки, результати яких вкотре підтвердили відповідність його інформаційних систем та процесів вимогам PCI DSS у сфері обробки платіжних транзакцій. Це означає, що ПУМБ забезпечує повну конфіденційність, цілісність та безпеку даних клієнтів, а також здатен вчасно виявляти та запобігати потенційним загрозам безпеки.

За словами керівниці Процесингового Центру ПУМБ Аліни Бобрової, таке досягнення є результатом високої відповідальності та зосередженості на забезпеченні найвищого рівня безпеки даних клієнтів і партнерів банку як на найбільшому пріоритеті.

"Проходження сертифікації PCI DSS є важливим кроком для банку в напрямку надійного захисту даних наших клієнтів та партнерів. Ми прагнемо відповідати найвищим стандартам безпеки, тому і надалі продовжуватимемо інвестувати у розвиток та вдосконалення наших систем та процесів задля захисту карткових транзакцій ".

 

 

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback