Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

«Ми однієї крові»: Нова пошта та ПУМБ об’єднали зусилля задля допомоги тим, хто проливає кров за Україну
01 September 2022
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Нова пошта за власний рахунок доставить 6000 замовлень із патріотичним одягом та аксесуарами у рамках проєкту «Ми однієї крові», кошти з якого йдуть на доставку донорської крові в гарячі точки та закупівлю кровоспинних засобів тактичної медицини для військових.

Проєкт «Ми однієї крові» – це співпраця банку ПУМБ, організацій «ДонорUA» та «Агенти крові», українських брендів та ілюстраторів. Благодійний патріотичний мерч від українських виробників та ілюстраторів допомагає збирати кошти для підтримки донорства й забезпечення військових кровоспинними засобами.

«Ми завжди там, де можемо бути корисними. І цей проєкт став продовженням активної роботи гуманітарного напряму Нової пошти. За кошти, які українці могли б витратити на доставку, вони зможуть придбати додатковий мерч, а половину суми отримають громадські організації. Нова пошта є важливою частиною життя українців, і ми розуміємо свою відповідальність. Тому ми підтримуємо медичні заклади та шпиталі, наших захисників і ДСНС, благодійні фонди та волонтерські організації», – говорить Андрій Григоров, керівник гуманітарного напряму Нової пошти.

Одяг виготовлений українськими брендами Harvest, Twin Store, Seven Mountains, Ohueno, Griffon Socks та «Авіація Галичини», а до дизайну долучились українські ілюстраторки SandraRuth, Anastreela, Maliunok та Пилюшенко Катерина.

За перший місяць роботи проєкт зібрав 300 тисяч гривень, які відправлені громадським організаціям ДонорUA та «Агенти крові». Завдяки цьому на фронт доставлено 140 кровоспинних джгутів-турнікетів для військових та забезпечено чотири доставки крові, кожна з яких рятує більше тисячі реципієнтів.

«У березні ПУМБ як платіжний партнер приєднався до проєкту «Гуманітарної пошти» з доставки гуманітарних вантажів з-за кордону. І сьогодні ми раді повідомити, що Нова пошта стала партнером нашого соціального проєкту «Ми однієї крові». Нова Пошта як і ПУМБ у своїй сфері розвиває якісний сервіс для українців. Обидві компанії соціально активні, і у цей складний для країни час ми об’єднали зусилля заради спільної мети. Разом ми зможемо зробити набагато більше для наближення такої жаданої для всіх перемоги»,  – підкреслила Ксенія Сікорська, директорка з маркетингу ПУМБ.

Дізнатися більше про проєкт та замовити мерч можна на сторінках ініціативи: @lifesavingmerch та www.facebook.com/lifesavingmerch.

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback