Мобільний додаток
go go
  • For private clients
  • For business
  • Persona
  • The bank today
For private clients
For business
Persona
The bank today
+38 044 290 7 2901
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Роз’яснення щодо здійснення оплат по споживчих кредитах фізичних осіб у березні-квітні 2021 року
22 February, Monday
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Шановні клієнти,

оскільки карантин продовжено до 30 квітня 2021 року, ПУМБ не буде нараховувати штрафні санкції за несвоєчасну чи неповну оплату платежів по кредитах до 30 травня 2021 року. Також банк не буде застосовувати підвищені відсоткові ставки для тих клієнтів, які не могли своєчасно та в повному обсязі погашати платежі за кредитами в період до 31 травня 2021 року.

Нагадуємо, що продовження карантину не звільняє клієнта від обов’язку сплати платежів по кредиту, в тому числі за період, протягом якого банк не нараховував штрафи для клієнтів-фізичних осіб за несвоєчасне або неповне погашення платежів по кредитам.
Зменшення під час карантину регулярних платежів за кредитним договором при оформленні кредитних канікул не звільняє клієнта від обов’язку сплати їх в повному обсязі. Якщо клієнт оформив кредитні канікули, платежі по тілу кредиту (частково або в повному обсязі) можуть переноситися на пізніші періоди, але не скасовуються.   
При не сплаті обов’язкових платежів або сплаті їх не в повному обсязі, в тому числі під час карантину, несплачена сума заборгованості буде вважатися простроченою. Згідно договору банк буде нараховувати пеню та штрафи на суму простроченої заборгованості по закінченню карантинних обмежень.

 

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+

Feedback