Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Розраховуйтесь картою Visa від ПУМБ та беріть участь в акції «Великі цілі досяжні»
17 June 2016
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

З 20 червня 2016 р.  усі власники карт Visa  від ПУМБ мають можливість виграти велосипед AUTHOR REFLEX 28  або плазмовий телевізор Philips 40PFH5500/88 на вибір, а також  футболки від українського бренду HEYDAY.

Для участі в акції достатньо здійснити покупку картою VISA на суму від 1 грн. та зареєструвати чек за допомогою спеціальної форми на сайті win.pumb.ua.

Акція «Великі цілі досяжні» триватиме до 14 серпня 2016 р. Розіграші відбуваються по четвергах серед усіх операцій, виконаних та зареєстрованих минулого тижня (з понеділка по неділю включно) з публікацією результатів розіграшу на протязі 10 робочих днів. Переможців буде обрано за допомогою random.org.

Перевірити результати можна буде на сторінці win.pumb.ua за номером мобільного телефону, який було використано під час реєстрації чека.

Чим більше розрахунків картами VISA від ПУМБ – тим більше шансів на виграш!

 

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback