Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Повідомлення про зміну умов Публічної пропозиції ПАТ «ПУМБ» на укладення договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб
03 February 2016
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Шановні Клієнти, повідомляємо про внесення змін до Публічної пропозиції ПАТ «ПУМБ» на укладення Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб.

Зміни внесені з метою доповнення умов інформацією про систему гарантування вкладів фізичних осіб, відповідно до вимог Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – ФГВФО), згідно рішення Виконавчої дирекції ФГВФЛ від 09.11.2015 №206, а також впровадження в рамках Договору нової послуги по залученню вкладів (депозитів) у Банк з розширенням переліку їх видів та типів.

Нова редакція Публічної пропозиції ПАТ «ПУМБ» на укладення Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб набирає чинності з 04.02.2016 року.

Ознайомитись з новою редакцією Публічної пропозиції ПАТ «ПУМБ» на укладення Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб можна за цим посиланням.

За наявності додаткових питань звертайтесь до відділень ПАТ «ПУМБ» (перелік відділень Банку доступний за цим посиланням) або в Центр обслуговування клієнтів за телефонами:

  • +380442907290 – для дзвінків по Україні та з-за кордону за тарифами відповідного оператора
  • 490 – для дзвінків з мобільних телефонів за тарифами мобільних операторів.

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback