Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Роз'яснення щодо Постанови НБУ № 104 від 27.02.2014
28 February 2014
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Цей документ вносить зміни до Постанови НБУ № 49 і регулює діяльність банків з проведення валютних операцій.

 1. Чи обмежує постанова НБУ № 104 купівлю та продаж готівкової іноземної валюти для фізичних осіб в касах відділень банку?

  Ні, не обмежує.

 2. Чи обмежує постанова НБУ № 104 купівлю іноземної валюти в касах банку для розміщення на депозитах, поточних та карткових рахунках, а також для погашення банківських кредитів, виданих в іноземній валюті: іпотека, автокредитування?

  Ні, не обмежує.

 3. Які обмеження вводить дана постанова?

  Дана постанова вводить обмеження на отримання готівкових грошових коштів в іноземній валюті з поточних, карткових, депозитних рахунків через касу та банкомати.

  Сума обмеження становить еквівалент до 15 тис. грн. на добу на одного клієнта за офіційним курсом НБУ, що діє на дату зняття.

  Звертаємо увагу, що сума зняття готівкової іноземної валюті в еквіваленті до 15 тис. грн. є загальною сумою зняття по всіх поточних, карткових, депозитних рахунках клієнта на добу.

 4. Які обмеження вводить дана постанову НБУ в режим зняття депозитів в іноземній валюті, у тому числі дострокового зняття?

  Дана постанова не обмежує права вкладників на дострокове розірвання вкладів в іноземній валюті.

  Згідно тексту постанови, банки отримують право видавати вклади в іноземній валюті, що достроково розриваються, в гривні за курсом купівлі, встановленому в банку на день проведення операції.

 5. Чи може банк застосувати право видавати вклади в іноземній валюті, що достроково розриваються, в гривні без згоди клієнта?

  Ні, не може. Право вибору належить клієнту.

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback