Мобільний додаток
перейти перейти
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

ПУМБ направляє прибуток на розвиток банку та розширює склад Наглядової ради Банку
27 July 2012
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

ПУМБ оголошує про рішення Загальних зборів акціонерів, які відбулись 20 квітня 2011 р.

У 2010 році Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) показав найбільшій прибуток з моменту заснування – 54 млн. дол. США, який повністю перекриває фінансовий результат кризового 2009 року.

Загальними зборами акціонерів прийнято рішення спрямувати прибуток ПУМБ за 2010 рік на розвиток Банку, розподіливши його наступним чином:

  • 5% прибутку перерахувати в резервний фонд Банку;
  • 95% прибутку направити на покриття збитків Банку за минулі роки.

Загальні збори також прийняли рішення розширити склад Наглядової ради Банку, і з 20 квітня до команди приєдналась Наталія Ізосімова, директор Фонду «Ефективне управління». Загальними зборами акціонерів затверджений новий склад Наглядової ради ПУМБ:

Ілля Архипов – Голова Наглядової ради (представник ТОВ «СКМ Фінанс»);

  • Олег Попов – член Наглядової ради (представник ТОВ «СКМ Фінанс»);
  • Ганна Дугадко – член Наглядової ради (представник ТОВ «СКМ Фінанс»);
  • Сергій Курилко – член Наглядової ради (представник ТОВ «СКМ Фінанс»);
  • Наталія Ізосімова – член Наглядової ради (представник ТОВ «СКМ Фінанс»).

Довідка

ПУМБ входить до групи найбільших банків України і є універсальним банком, діяльність якого зосереджена на комерційних, роздрібних і інвестиційно-банківських операціях. Банк заснований в 1991 році. Головний акціонер Банку - ТОВ «СКМ Фінанс» (89.87% акціонерного капіталу). На даний момент всеукраїнська регіональна мережа ПУМБ налічує 11 філій і 124 відділення.

У 2010 році ПУМБ увійшов до Рейтингу тисячі найбільших банків світу за версією журналу Тhe Ваnker, дебютувавши з 905-ій позиції. ПУМБ є одним з найбільш прибуткових банків в Україні за результатами діяльності в 2010 році (5-е місце серед ТОП-30 банків), що показав також один з найліпших показників повернення на капітал та активи на посткризовому ринку (ROE і ROA). Банк є одним з лідерів з  інформаційної прозорості серед українських банків згідно з результатами дослідження міжнародного рейтингового агентства Standard & Poor's, Агентства фінансових ініціатив та Проекту USAID «Розвиток ринків капіталу» за 2010 рік.

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок