Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Власник карти VISA від ПУМБ виграв фотоапарат Nikon
26 July 2012
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

За підсумками першого розіграшу призів серед учасників акції VISA «У Мілан з Visa Gold» власник карти Visa Gold від ПУМБ виграв фотоапарат Nikon Coolpix P500. Щасливою власницею стала мешканка м. Донецьк. Компактна фотокамера Coolpix P500 є новинкою в модельному ряді фотоапаратів Nikon цього року, має потужний зум (36-кратний) та дозволяє записувати відеоролики у форматі Full HD зі стереозвуком.

Нагадуємо, що з 14 березня по 14 липня 2011 року компанія Visa в партнерстві з Першим Українським Міжнародним Банком проводить акцію «У Мілан з Visa Gold», головний приз в якій - подорож у Мілан, столицю шопінгу. Окрім головного призу учасники акції виграють корисні атрибути для подорожі - стильні сумки і фотоапарати. Для участі в акції потрібно всього лише розраховуватися за покупки в партнерській торговельній мережі за допомогою картки Visa Gold від ПУМБ. Чим більше транзакцій ви зробите за період дії акції, тим більше ваші шанси на виграш. Розіграші призів будуть проходити кожні два місяці протягом терміну дії акції. При цьому кожна транзакція бере участь у кожному розіграші і таким чином, кожен власник карти збільшує свої шанси на виграш.

Ознайомитися з детальними умовами проведення акції, а також дізнатися про результати розіграшів призів можна на сайті VISA www.visa.com.ua.

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback