Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

ПУМБ піднявся на 53 позиції в рейтингу The Banker «ТОП-1000 банків світу 2012»
23 July 2012
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Міжнародне фінансове видання The Banker (Великобританія) опублікувало щорічний рейтинг «ТОП-1000 банків світу 2012», в якому Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) зайняв 926 місце, зміцнивши свої позиції в рейтингу у порівнянні з 2011 роком на 53 пункти. ПУМБ входить до списку найбільших банків світу The Banker вже три роки поспіль.

Всього 5 українських банків увійшли до рейтингу The Banker: 3 банки з державним капіталом та 2 два банки з приватним капіталом, одним з яких є ПУМБ.

Нагадаємо, що у 2011 році ПУМБ об'єднався з Донгорбанком, завершивши одне з найбільш масштабних злиттів у банківському секторі України. В результаті органічного росту бізнесу, а також об'єднання з Донгорбанком, ПУМБ увійшов до ТОП-10 найбільших банків країни, розширив регіональну мережу та поліпшив структуру балансу. За підсумками 2011 року ПУМБ одержав 56 млн дол США чистого прибутку. ПУМБ також поліпшив позиції в рейтингу «100 найбільших банків СНД 2012» агентства РІА Рейтинг, піднявшись на 33 позиції, і тепер займає 51 місце.

«ПУМБ планомірно посилює лідируючі позиції на локальному ринку, демонструючи одні з найкращих результатів стійкості, надійності та прибутковості, що постійно відзначають як профільні аналітики, так і ЗМІ, − каже Костянтин Вайсман, голова правління ПУМБ. − Ми раді, що успішна робота банку оцінена міжнародним співтовариством. Банк відзначили не тільки в списку найбільших банків СНД, але й у рейтингу тисячі найбільших банків світу. Визнання досягнень ПУМБ в глобальному масштабі говорить про міцність наших конкурентних позицій та є корисним для підтримки ділових відносин із зарубіжними партнерами».

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback