Mobile app
go go
Analytical overviews

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Огляд фінансових ринків 29.01.2024
30 January, Tuesday
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Увага на рішення центробанків. Акції американських компаній минулого тижня досягли рекордних максимумів на тлі разючих квартальних результатів. Провідні фондові індекси також завершили тиждень на максимальних рівнях на тлі економічного зростання в США та ставок на штучний інтелект. Наразі у центрі уваги інвесторів знаходяться ключові дані щодо інфляції в США та засідання ФРС, яке відбудеться 30-31 січня. Очікується, що Федрезерв збереже відсоткові ставки без змін, а інвестори з нетерпінням чекають на будь-які ознаки того, що чиновники вважають, що вони досить просунулися в боротьбі з інфляцією, щоб почати знижувати ставки раніше. 

Економічна активність в Україні сезонно послабилася. Певну роль зіграло перенесення зимових свят, що, з одного боку, призвело до послаблення активності в секторах послуг, а з іншого – до пожвавлення роздрібної торгівлі. Водночас високі врожаї пізніх культур та їх переробка підтримували харчову промисловість, замовлення оборонного сектору та залізничників – машинобудування, а подальше розширення морських перевезень – роботу транспорту.

Облікову ставку збережено на рівні 15,0%. 25 січня Правління Національного банку, ураховуючи баланс ризиків, необхідність підтримання курсової стійкості та помірної інфляції у 2024 році з подальшим її приведенням до цільового діапазону 5,0% ± 1 в. п. упродовж 2025 року, вирішило зберегти незмінною облікову ставку на рівні 15,0%, а також інші процентні ставки за операціями НБУ.

Огляд фінансових ринків 29.01.2024

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback