Mobile app
go go
Analytical overviews

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Огляд фінансових ринків 18.12.2023
19 December 2023
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Ключові ставки залишилися незмінними. За підсумками засідання ФРС, яке відбулося 13 – 14 грудня, як і очікувалося, ключова процентна ставка залишилися незмінною, на рівні 5,25-5,50%. ФРС очікує зниження ставки на 0,75 в.п. у 2024 році. У заяві за підсумками засідання ФРС зазначила уповільнення американської економіки після зростання в III кварталі. У липні-вересні ВВП збільшився на 5,2% р/р. Зростання робочих місць сповільнилося порівняно з ситуацією початку року, але залишилося сильним. Безробіття низьке. Інфляція за останній рік ослабла, проте висока.

За даними Державної служби статистики реальний ВВП України в IIІ кварталі 2023 року зріс порівняно з IIІ кварталом 2022 року на 9,3%. Порівняно з попереднім кварталом – ВВП збільшився на 0,7% з урахуванням сезонного фактору.За попередніми оцінками Мінекономіки, ВВП у жовтні (перший місяць IV кварталу) виріс на 10,5% завдяки гарному врожаю та стабільній роботі тимчасвого морського коридору.

ЄС схвалив початок переговорів з Україною.

Огляд фінансових ринків 18.12.2023

 

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback