Mobile app
go go
Analytical overviews

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Огляд фінансових ринків 4.12.2023
05 December 2023
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Ринки на позитиві. Минулого тижня американські індекси акцій оновили локальні максимуми — ралі за місяць стало рекордним за багато років. На ринках посилилися очікування завершення жорстких монетарних циклів центробанків на тлі уповільнення інфляції в найбільших економіках та зниження тиску на ринках праці. Водночас глобальний долар і прибутковості держоблігацій США знизилися на тлі очікувань закінчення жорсткого циклу ФРС і монетарний розворот, що швидко наближається, продовжують тиснути на долар США.

Платіжний баланс сформовано з дефіцитом. Дефіцит поточного рахунку платіжного балансу у жовтні 2023 року становив 0,9 млрд дол. США. Розширення дефіциту обумовлено суттєвим зростанням від’ємного сальдо зовнішньої торгівлі товарами (як за рахунок зменшення обсягів експорту, так і зростання імпорту), що було частково компенсовано зменшенням від’ємного сальдо торгівлі послугам та більшими обсягами грантової допомоги від міжнародних партнерів.

Національний банк України продовжує пом’якшувати валютні обмеження, ураховуючи потреби збереження макрофінансової стабільності, захисту міжнародних резервів, забезпечення першочергових потреб оборони, економіки та громадян, а також пропозиції суб’єктів фінансового ринку, що забезпечують зазначені першочергові потреби.

Огляд фінансових ринків 4.12.2023

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback