Mobile app
go go
Analytical overviews

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Огляд фінансових ринків 27.11.2023
28 November 2023
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Ринки в очікуванні пом’якшення монетарних умов. Минулого тижня ралі американських фондових індексів продовжилося, провідні індекси зросли за підсумками четвертого тижня поспіль. Ралі з кінця жовтня було досить вражаючим, і індекси за місяць відіграли все зниження із серпня. Інвестори по-різному відреагували на публікацію протокола останнього засідання ФРС, який був оприлюднений 21 листопада. В протоколі прослідковуються побоювання керівників Федрезерву, що сильне зростання американської економіки може спричинити нове прискорення інфляції. Проте деякі аналітики вважають, що ФРС закінчила підвищувати ставки і тепер живуть очікуваннями закінчення жорсткої грошово-кредитної політики ФРС.

Банківський сектор України - стабільний. У ІІІ кварталі 2023 року ключові тенденції в банківському секторі залишалися незмінними. Так, надалі зростало фондування за рахунок коштів населення і навіть більше – бізнесу. Частка строкових гривневих коштів населення зростала, хоча і повільніше, ніж у першому півріччі.

Міжнародна підтримка триває. 22 листопада Україна отримала десятий транш масштабної макрофінансової допомоги від ЄС (МФД+) на 2023 рік у розмірі 1,5 млрд євро. У 2023 році до держбюджету України надійшло вже 16,5 млрд євро пільгових позикових коштів МФД+. Загальний обсяг фінансування в рамках програми передбачено у 18,0 млрд євро. Очікується, що останній транш макрофінансової допомоги на 2023 рік Україна отримає до кінця грудня поточного року за умови виконання Україною погоджених сторонами умов структурної політики.

Огляд фінансових ринків 27.11.2023

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback