Mobile app
go go
Analytical overviews

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Огляд фінансових ринків 16.10.2023
17 October 2023
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

У фокусі інвесторів - макростатистика. Минулого тижня провідні фондові індекси змінювалися різноспрямовано. Інвестори оцінювали квартальну звітність банків з Волл-стріт, макроекономічні дані та ситуацію на Близькому Сході.

Інфляція на споживчому ринку у вересні 2023 року порівняно із серпнем 2023 року становила 0,5%, з початку року – 3,0%, порівняно із вереснем 2022 року – 7,1%. Базова інфляція у вересні 2023 року порівняно із серпнем 2023 року становила 0,9%, з початку року – 4,2%. Сповільнення інфляції зумовлювалося насамперед більшою пропозицією продуктів харчування, зокрема овочів та фруктів нового врожаю, а також кращими врожаями зернових та олійних, у тому числі на тлі швидшого їх збирання. Ці чинники в умовах обмежених експортних можливостей впливали на вартість як сирих, так і оброблених продуктів харчування.

Міжнародний валютний фонд оголосив про запуск фонду розбудови спроможностей для України, на який донори вже виділили 14,0 млн
дол. США. Ціль – зібрати 65,0 млн дол. США. «МВФ оголосив про запуск Фонду розбудови спроможностей для України. Він охопить потреби реалізації плану з розвитку потенціалу нашої країни, успішного здійснення реформ», – зазначив Глава НБУ Андрій Пишний.

Огляд фінансових ринків 16.10.2023

 

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback