Mobile app
go go
Analytical overviews

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Огляд фінансових ринків 29.05.2023
30 May 2023
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Рішення Білого Дому підтримало настрої інвесторів. Минулий тиждень на американському ринку акцій завершився на мажорній ноті. Провідні фондові індекси значно зросли у п’ятницю, при цьому S&P 500 і Nasdaq закінчили сесію на максимальних позначках із серпня минулого року. У понеділок біржі США закриті у зв’язку зі святковим днем. Позитивний вплив на ринок у п’ятницю справили очікування швидкого розв’язання проблеми з підвищенням стелі державного боргу у США.

Українські банки забезпечили стабільну роботу. Упродовж І кварталу 2023 року обстріли енергетичної інфраструктури тривали, однак банки забезпечили стабільну роботу відділень та відновлювали роботу в деокупованих регіонах. Ліквідність сектору залишається високою. Обсяги зобов’язань платоспроможних банків за I квартал зросли на 2,1% за рахунок активного нарощення коштів бізнесу та населення, водночас частка рефінансування НБУ знизилася вдвічі – до 0,9%.

МВФ розпочала роботу з перегляду програми. 23 травня 2023 року місія Міжнародного валютного фонду на чолі з Гевіном Греєм розпочала обговорення заходів у контексті першого перегляду програми в рамках механізму розширеного фінансування (Extended Fund Facility - EFF) з представниками влади України. Зустрічі відбуваються у Відні (Австрія), а також в он-лайн форматі.

Огляд фінансових ринків 29.05.2023

 

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback