Mobile app
go go
Analytical overviews

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Огляд фінансових ринків 17.04.2023
18 April 2023
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Інфляція в США сповільнюється. Минулого тижня на світових фінансових ринках спостерігалася різноспрямована динаміка, але за підсумками тижня провідні фондові індекси зафіксували зростання. Інвестори оцінювали оприлюднений протокол березневого засідання ФРС, серію даних макростатистики та фінансові звіти американських компаній за І квартал.

Реальний ВВП України у 2022 році скоротився на 29,1%. Про це свідчать розгорнуті показники ВВП за 2022 рік, опубліковані Державною службою статистики України. Фактичне падіння економічної активності у 2022 році було меншим за прогнози багатьох організацій на початку повномасштабного вторгнення. Це зумовлювлено стрімким нарощенням бюджетних витрат, насамперед на оборону та безпеку, що підтримало державне споживання та інвестиції, а також швидшою адаптацією населення та бізнесу до воєнних умов, у тому числі до перебоїв з енергопостачанням наприкінці року.

Міжнародна підтримка України залишається на високому рівні. 

Огляд фінансових ринків 17.04.2023

 

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback