Mobile app
go go
Analytical overviews

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Огляд фінансових ринків 16.01.2023
17 January 2023
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Минулого тижня увага трейдерів була зосереджена переважно наданих щодо рівня споживчих цін у США, від зміни яких залежать рішення ФРС щодо темпів підвищення процентних ставок. По завершенню тижня провідні фондові індекси продемонстрували зростання на тлі оцінки даних економічної статистики.

Споживчі ціні в Україні - без суттєвих змін. Попри війну, інфляційні процеси в Україні залишаються контрольованими, і НБУ прогнозує помірне сповільнення інфляції у 2023 році. Цьому сприятиме послідовна економічна політика за підтримки міжнародних партнерів та сповільнення світової інфляції. Водночас споживча інфляція в Україні і надалі буде високою. Крім того, ризики для інфляційних процесів та погіршення очікувань залишаються значними, зокрема через можливі загострення на фронті, а також теракти з боку росії та спричинений ними дефіцит електроенергії.

Зростає попит на окремі ОВДП. 10 січня на плановому аукціоні Міністерства фінансів з розміщення ОВДП інвестори продемонстрували високу зацікавленість у запропонованих ОВДП, що дозволило суттєво збільшити обсяги залучень до державного бюджету.

Огляд фінансових ринків 16.01.2023

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback