Mobile app
go go
Promos

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Челендж №1 «Дохід за кредитний ліміт»
25 June, Tuesday
Отримати на e-mail {title} - FUIB

Отримайте 150 грн бонусу за участь у завданні «Дохід за кредитний ліміт» в рамках Акції «НАГОРОДИ З ПУМБ» (далі – Акція)

Умови участі в Акції та отримання бонусу:

  1. Організатором Акції є АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК» (далі – Банк). Період проведення Акції з 26.06.2024 по 16.07.2024.
  2. В Акції беруть участь тільки клієнти ПУМБ, які отримали Повідомлення про пропозицію прийняти участь в Акції та нарахування бонусу в мобільному застосунку ПУМБ Online, Viber або SMS (надалі – Повідомлення*). Бонус нараховується в базі даних Банку учаснику Акції разом із відправленим Повідомленням, проте, стає доступним для зарахування на картковий рахунок учасника акції після виконання умов Акції.
  3. Після отримання Повідомлення, учаснику Акції потрібно отримати кредитний ліміт в розділі Кредити у мобільному застосунку ПУМБ Online.
  4. Далі, для виконання умов Акції, після отримання кредитного ліміту оформити віртуальну кредитку «всеМОЖУ Online» згідно підказок на екрані або в розділі Кредити у мобільному застосунку ПУМБ Online. Якщо учасник Акції бажає відкрити додаткову пластикову картку – це можна зробити у будь-якому відділенні ПУМБ.  Детальніше про оформлення «всеМОЖУ Online» за посиланням.
  5. При виконанні умов Акції здійснюється зарахування бонусу на картковий рахунок клієнта з урахуванням нарахування, утримання та сплати податків і зборів при виплаті бонусу, як заохочення, відповідно до законодавства України. Банк має право не надавати бонус, якщо відсутній у учасника Акції відкритий в Банку картковий рахунок в національній валюті України або якщо такий картковий рахунок закрито/ заблоковано.
  6. Слідкувати за виконанням умов Акції можна на вкладці «Більше» ПУМБ Online, меню «Мої нагороди»**. Важливо! За відсутності меню «Мої нагороди» в ПУМБ Online, потрібно оновити застосунок.
  7. Якщо до 17.07.2024 учасник Акції не виконає всі умови Акції, бонус буде автоматично анульований.
  8. Учасник Акції, приймаючи участь в Акції, підтверджує факт ознайомлення з умовами цієї Акції, свою повну та безумовну згоду з ними, зокрема підтверджує свою згоду на переказ на його картковий рахунок бонусу на умовах акції.
  9. У випадку виникнення неоднозначного тлумачення умов Акції, остаточне рішення приймається безпосередньо та виключно Організатором Акції, рішення Організатора Акції є остаточним і не підлягає оскарженню. Організатор залишає за собою право достроково припинити (скасувати), призупинити проведення Акції або змінювати умови Акції з наступним опублікуванням інформації про це на офіційному веб-сайті Організатора.

Офіційні правила акції

*Перелік клієнтів, кому надсилають індивідуальне Повідомлення з пропозицією прийняти участь в Акції, обрано шляхом випадкового відбору. Вибірка учасників здійснювалася з використанням моделі автоматичного алгоритму на основі багатьох факторів, у тому числі й історії користування клієнтом продуктами Банку.

**Доступно лише для учасників Акції.

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback