Mobile app
go go
Promos

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Просте користування всеКАРТА
02 February, Friday
Отримати на e-mail {title} - FUIB

Користуйтеся дебетовою карткою для власних коштів всеКАРТА, приймайте участь у Акції «Нагороди з ПУМБ» (далі – Акція) та отримайте бонус 200 грн.

Пропозиція діє:

Протягом грудня 2023 - грудня 2024 року.
Дата початку та закінчення для кожного клієнта є персоналізованою. Ознайомитися з нею можна у мобільному додатку ПУМБ Online, вкладка «Більше» розділ «Мої нагороди», «Просте користування»*.
Тільки для клієнтів ПУМБ, які отримали пуш-повідомлення в мобільному додатку ПУМБ Online (надалі – Повідомлення**).

Умови участі в Акції та отримання винагороди:

  1. Після отримання Повідомлення про нарахування бонусу 200 грн та пропозиції прийняти участь в Акції, зробіть 5 оплат від 50 грн дебетовою всеКАРТА до дати закінчення, вказаної в ПУМБ Online (розділ «Мої нагороди», «Просте користування»).
  2.  Під оплатами мається на увазі проведення розрахунків за товари або послуги (включаючи оплати в Інтернеті), але крім переказів та оплат у мобільному додатку ПУМБ Online.
  3. Бонус 200 грн нараховується автоматично на віртуальний рахунок разом із відправленим Повідомленням, проте, стає доступним тільки після виконання умов Акції.
  4. Слідкувати за виконанням умов виклику можна на вкладці «Більше» ПУМБ Online, розділ «Мої виклики», «Просте користування»**.
  5. У разі не виконання всіх умов Акції, бонус буде автоматично анульований через 16 днів з моменту її початку.
  6. З суми всіх винагород утримуються податки та збори у розмірі 19,5%.

*Доступно лише для учасників Акції.

**Перелік клієнтів, кому надсилають індивідуальне Повідомлення з пропозицією прийняти участь в Акції, обрано шляхом випадкового відбору. Вибірка учасників здійснювалася з використанням моделі автоматичного алгоритму на основі багатьох факторів, у тому числі й історії користування клієнтом продуктами Банку.

Важливо! За відсутності меню «Мої виклики» в ПУМБ Online, потрібно оновити додаток.

Офіційні правила

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback