Mobile app
go go
Promos

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Отримайте до 150 грн бонусу за участь у виклику «Більше вигоди з кредиткою від ПУМБ»
18 August 2023
Отримати на e-mail {title} - FUIB

Умови участі в Акції та отримання бонусу:

1. Період виклику «Більше вигоди з кредиткою від ПУМБ» з 17.08.2023 по 07.09.2023.

2. В Акції беруть участь тільки клієнти ПУМБ, які отримали Повідомлення про пропозицію прийняти участь в Акції та нарахування бонусу в мобільному застосунку ПУМБ Online, Viber або SMS (надалі – Повідомлення*). Бонус автоматично нараховується на віртуальний рахунок учасника Акції разом із відправленим Повідомленням, проте, стає доступним для виведення тільки після виконання умов Акції.

3. Після отримання Повідомлення, Вам потрібно оформити віртуальну кредитку «всеМОЖУ Online» у мобільному застосунку ПУМБ Online. Якщо Ви бажаєте відкрити пластикову картку – це можна зробити у будь-якому зручному для Вас відділенні ПУМБ.  Детальніше про оформлення «всеМОЖУ Online» за посиланням.

4. Далі, для виконання умов Акції, зробіть кредиткою 5 оплат від 50 грн кожна. Під оплатами мається на увазі проведення розрахунків за товари або послуги (включаючи оплати в Інтернеті), але крім переказів та оплат у мобільному застосунку ПУМБ Online.

5. Слідкувати за виконанням умов Виклику можна на вкладці «Більше» ПУМБ Online, меню «Мої виклики»**. Важливо! За відсутності меню «Мої виклики» в ПУМБ Online, потрібно оновити застосунок.

6. Якщо до 07.09.2023 Ви не виконаєте всі умови Акції, бонус буде автоматично анульований.

7. За участь в Акції клієнт може отримати бонус до 150 грн. Нарахування, утримання та сплата податків і зборів при виплаті заохочень, здійснюється Банком відповідно до умов чинного законодавства України.

*Перелік клієнтів, кому надсилають індивідуальне Повідомлення з пропозицією прийняти участь в Акції, обрано шляхом випадкового відбору. Вибірка учасників здійснювалася з використанням моделі автоматичного алгоритму на основі багатьох факторів, у тому числі й історії користування клієнтом продуктами Банку.

**Доступно лише для учасників Акції.

Офіційні правила Акції

Promos

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback