Mobile app
go go
Promos

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Отримайте 75 грн бонусу за участь у виклику «Отримайте більше зі Зручною розстрочкою»
03 July 2023
Отримати на e-mail {title} - FUIB

Умови участі у виклику:

1. Період виклику «Отримайте більше зі Зручною розстрочкою» з 04.07.2023 по 18.07.2023.

2. У виклику беруть участь тільки клієнти ПУМБ, які отримали Повідомлення про пропозицію прийняти участь в Акції та нарахування бонусу в мобільному застосунку ПУМБ Online, Viber або SMS (надалі – Повідомлення*). Бонус автоматично нараховується на віртуальний рахунок учасника Акції разом із відправленим Повідомленням, проте, стає доступним для виведення тільки після виконання умов Акції.

3. Після отримання повідомлення, Вам потрібно зробити дві операції дебетовою карткою «всеКАРТА» або перевести у Зручну розстрочку уже здійснені операції (за останні 30 днів) на суму від 500 грн кожна. Це може бути: оплата товарів та послуг, зняття готівки, перекази коштів на інші картки та рахунки.

4. Для виконання умов Акції оформіть дві Зручні розстрочки на ці операції.

5. Слідкувати за виконанням умов Виклику можна на вкладці «Більше» ПУМБ Online, меню «Мої виклики»**. Важливо! За відсутності меню «Мої виклики» в ПУМБ Online, потрібно оновити застосунок.

6. Якщо до 19.07.2023 Ви не виконаєте всі умови Акції, бонус буде автоматично анульований.

7. За участь в Акції клієнт може отримати бонус 75 грн. Нарахування, утримання та сплата податків і зборів при виплаті заохочень, здійснюється Банком відповідно до умов чинного законодавства України.

*Перелік клієнтів, кому надсилають індивідуальне Повідомлення з пропозицією прийняти участь в Акції, обрано шляхом випадкового відбору. Вибірка учасників здійснювалася з використанням моделі автоматичного алгоритму на основі багатьох факторів, у тому числі й історії користування клієнтом продуктами Банку.

**Доступно лише для учасників Акції.

Правила акції.

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback