Mobile app
go go
Promos

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Екстра вигода до депозиту разом із ПУМБ та порталами Мінфін та Finance.ua
23 November 2022
Отримати на e-mail {title} - FUIB

Усі клієнти, які протягом 23-25 листопада 2022 року відкриють строковий депозит у ПУМБ на суму від 50 тис. грн у рамках акції «Бонус до депозиту» на порталах Мінфін та Finance.ua, отримають екстра бонус у розмірі 500 грн. Умови отримання бонусу - за лінком.

Нагадуємо, що ПУМБ, разом із порталами Мінфін та Finance.ua, у жовтні 2022 оголосив акцію «Бонус до депозиту» та запропонував додаткову винагороду до 1.0% річних*.

В акції «Бонус до депозиту» приймають участь лише нові клієнти ПУМБ у яких протягом 45 календарних днів до подачі заявки (включно) не було діючих вкладів у банку та які, під час дії акційної пропозиції, відкрили депозити «Накопичувальний», «Дохідний» або «Сталевий» строком від 3 місяців.

Для отримання ектра бонусу необхідно зробити три простих кроки:

  • з 23 по 25 листопада оформити заявку на сайті minfin.com.ua або finance.ua, додавши промокод 1QHGXGX
  • оформити строковий вклад у гривні («Накопичувальний», «Дохідний» або «Сталевий») на суму від 50 тис. грн впродовж 30 календарних днів з моменту подання заявки
  • підтвердити оформлення депозиту у спеціальних формах на сайтах Мінфін та Finance.ua протягом періоду дії заявки (30 календарних днів), але не пізніше останнього дня поточного місяця, у якому відкрито вклад. 

Стандартний бонус від «Мінфіну» та бонус за промокодом виплачуються протягом 32 днів від дати підтвердження депозиту на сайтах Мінфін та Finance.ua**

Клієнти банку можуть відкрити декілька депозитних вкладів під час акції «Бонус до депозиту» та отримати винагороду по кожному з них.  Будь ласка, зверніть увагу, що у випадку відкриття декількох депозитів, для кожного вкладу необхідно заповнювати окрему форму реєстрації та підтвердження на сайті Мінфін.

________________________________________________________

*розмір бонусу залежить від суми та строку вкладу та вказаний на сторінці партнерів 

** З детальними умовами акції можна ознайомитися на сайті або за телефоном гарячої лінії порталу Мінфін (044) 392‑47‑40

Promos

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback