Mobile app
go go
Promos

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Безкоштовний доступ до читання та слухання книжок у мобільному додатку від партнера ПУМБ
07 April 2022
Отримати на e-mail {title} - FUIB

Партнер ПУМБ - національна книжкова платформа Yakaboo відкриває безкоштовний* доступ до читання та слухання книжок у мобільному додатку. Місія компанії - зробити Україну найбільш читаючою країною Європи.

Зараз, у непрості воєнні часи, ми маємо стратегічне завдання забезпечити доступ до книжок для всіх українських читачів, де б вони зараз не знаходилися. Щоб у хвилини перепочинку можна було заспокоїтися, почитати разом із близькими та відволікти дітей цікавими історіями. Щоб вам було легше вибрати, що почитати або послухати, зібрали на сайті актуальні тематичні добірки: книжки, щоб зберігати спокій і долати страхи; дитячі книжки; натхнені історії, в яких перемагає добро. Якщо зараз ви не можете купувати книжки, читайте і слухайте їх в мобільному додатку Yakaboo.

Ми відмінили плату за підписку, щоб люди в Україні могли більше читати та відволікатися від тривожних думок у період війни. Якщо ви маєте змогу купити книжку, купіть її у мобільному додатку Yakaboo. Так ви підтримаєте українських авторів і видавництва Yakaboo.ua.

Завантажуйте додаток, читайте та слухайте аудіокнижки.

Читайте, навіть, за кордоном. Додатком Yakaboo тепер можна користуватися в Польщі, Молдові, Румунії, Словаччині, Угорщині, Німеччині, Швейцарії, Іспанії, Італії, Португалії та США. Якщо додаток вже встановлено – рекомендуємо його повторно перевстановити.

*Додаток працює безкоштовно, якщо реєстрація з українського номеру телефону. Якщо з номеру ЄС, є промо доступ на 7 днів, але надалі підписка платна — 4.99 євро/місяць.Тримайтеся, друзі. І вірте в Україну. Перемога буде нашою! Бо країна, в якій читають книжки, завжди переможе країну, де бездумно слухають пропагандистів. Слава ВСУ! Слава Україні! Героям Слава! Слава Нації! Смерть ворогам! Україна понад усе!

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback