Mobile app
go go
Notifications

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Введення в дію нової редакції Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів АТ «ПУМБ», грошовий оборот яких від здійснення підприємницької/незалежної/ професійної /іншої діяльності не перевищує 200 млн грн. за минулий рік
20 March, Wednesday
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Шановні Клієнти!

Користуючись нагодою, АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК», висловлює Вам свою повагу та просить прийняти до уваги наступну інформацію.

З 21 березня 2024 року починає діяти нова редакція  Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів, грошовий оборот яких від здійснення підприємницької/незалежної професійної/іншої діяльності  не перевищує 200 млн грн. за минулий рік. Дія Договору поширюється на всіх потенційних і діючих клієнтів з вищезазначеним  обсягом грошового обороту.

Основні зміни: У зв’язку з реалізацією можливості розміщення Вкладів за програмою Депозит «Зручний» шляхом підписання за допомогою засобу дистанційної комунікації у електронній формі Заяви про розміщення Вкладу за зразком, який міститься у Додатку 3.3 до Договору, внесені відповідні зміни до розділу 21 «ПОРЯДОК ВІДКРИТТЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ДЕПОЗИТНИХ РАХУНКІВ. УМОВИ ЗАЛУЧЕННЯ ВКЛАДІВ (ДОГОВІР БАНКІВСЬКОГО ВКЛАДУ)» Договору. На даний час для  підписання у електронній формі Заяви про розміщення Вкладу за програмою депозит «Зручний» Клієнти можуть використовувати засіб дистанційної комунікації «ПУМБ Digital Business» .

Ознайомитися з новою редакцією Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів можна за посиланням

Також звертаємо Вашу увагу, що з 25 березня 2024 року набуває чинності  змінена редакція пункту 4.4.3 Договору, яка була оприлюднена на сайті банку раніше, - 21 лютого 2024 року, за посиланням, на виконання регуляторних вимог Національного банку України у пункті 4.4.3 Договору до переліку підстав для відмови у наданні послуг чи проведенні операцій по рахункам або їх зупинення включені випадки непред’явлення клієнтами відомостей, які необхідні для належного виконання банком вимог законодавства про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом або фінансуванням тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

У разі виникнення будь-яких питань, будь ласка, звертайтеся:

Для клієнтів Відділень: у відділення АТ «ПУМБ» або за телефонами Лінії підтримки клієнтів Малого та Середнього бізнесу: 0 800 501 275 (з 9.00 до 18.00, безкоштовно для дзвінків з міських та мобільних телефонів у межах України).

Для клієнтів Центру дистанційного обслуговування клієнтів (Digital): до Вашого персонального менеджера відділення «Online Branch» (з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00): за телефоном 0 800 503 703 (безкоштовно для дзвінків з міських та мобільних телефонів в межах України), з використанням чату, що розташований на сайті «Digital Bank»: www.digital.pumb.ua або в зручний для вас час на електронну поштову скриньку: [email protected].

Сподіваємося на подальший розвиток взаємовигідних відносин у сфері банківських та фінансових операцій.

 

Bank notifications

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback