Mobile app
go go
Notifications

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ПУБЛІЧНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ АТ «ПУМБ» НА УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ КОМПЛЕКСНОГО БАНКІВСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ
09 January, Tuesday
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Шановні клієнти, повідомляємо про набуття чинності з 08.02.2024 нової редакції Публічної пропозиції АТ «ПУМБ» на укладання Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб (ДКБО).

До ДКБО внесені наступні зміни:

  • визначено умови, відповідно до яких Банк набуває право здійснювати для клієнтів операції з продажу (обміну) російських рублів у безготівковій формі, у зв’язку зі змінами до Закону України «Про банки і банківську діяльність»;
  • доповнено згоду клієнта на розкриття інформації, що становить банківську таємницю, на запити правоохоронних органів з метою вжиття заходів із запобігання або припинення помилкових, неналежних платіжних операцій;
  • визначено порядок надання інформації клієнтам протягом строку дії договору про споживчий кредит при зміні істотних умов надання кредитних продуктів у зв’язку зі змінами до Закону України «Про споживче кредитування».

Ви можете ознайомитись з новою редакцією ДКБО за посиланням.

У разі незгоди із запропонованими змінами в Публічну пропозицію АТ «ПУМБ», Ви маєте право до набуття чинності нової редакції розірвати договір без сплати додаткової комісії за його розірвання.

За наявності додаткових питань звертайтесь до відділень АТ «ПУМБ» (перелік відділень Банку доступний за цим посиланням) або в Центр обслуговування клієнтів за телефоном: +380442907290 – для дзвінків по Україні та з-за кордону за тарифами відповідного оператора.

 

Bank notifications

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback