Mobile app
go go
Notifications

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗМІНУ УМОВ ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ АТ «ПУМБ»
11 June 2019
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Шановні клієнти, повідомляємо, що з 12.06.2019 змінюються умови обслуговування поточних рахунків, які було оформлено до 11.06.2019 (включно) на умовах пакетів послуг (всі пакети послуг, що були доступні для продажу згідно Тарифів до 11.06.2019 включно) та їх подальше обслуговування здійснюється Банком на умовах пакету послуг «всеКАРТА» згідно чинних Тарифів.

Ви можете ознайомитись з новою редакцією Тарифів за посиланням.

Зазначаємо, що у зв’язку з тим, що зміна пакету послуг покращує умови обслуговування Клієнтів, відповідно до п. 2.3.1. Розділу І Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб зміни умов обслуговування (зміни умов договору) набирають чинності з 12.06.2019.

За наявності додаткових питань звертайтесь до відділень АТ «ПУМБ» (перелік відділень Банку доступний за цим посиланням) або в Центр обслуговування клієнтів за телефоном: +380442907290 – для дзвінків по Україні та з-за кордону за тарифами відповідного оператора.

Bank notifications

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback