Мобільний додаток
перейти перейти
Notifications

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Введення в дію нової редакції Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів АТ «ПУМБ», грошовий оборот яких від здійснення підприємницької/незалежної професійної діяльності не перевищує 125 млн. грн.
17 January 2019
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Користуючись нагодою, АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК» висловлює Вам свою повагу та просить прийняти до уваги наступну інформацію.

З 18 січня 2019 року починає діяти новий Договір банківського обслуговування корпоративних клієнтів, грошовий оборот яких від здійснення підприємницької/незалежної професійної діяльності  не перевищує 125 млн. грн. Дія Договору поширюється на всіх потенційних і діючих клієнтів з вищезазначеним об’ємом грошового обороту.

Основні зміни:
1. Змінено тип акціонерного товариства та найменування Банку з ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК» на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК»; 
2. Умови Договору приведено у відповідність вимогам Рішення «Про затвердження Змін до Інструкції про порядок здійснення Фондом гарантування вкладів фізичних осіб захисту прав та охоронюваних законом інтересів вкладників» №2289 від 16.08.2018, додана ДОВІДКА про систему гарантування вкладів фізичних осіб (Додаток 12 до Договору);
3. Приведені у відповідність пункти щодо електронного підпису вимогам Закону України «Про електронні довірчі послуги». 

Ознайомитися з Договором банківського обслуговування корпоративних клієнтів можна за посиланням: на сайті Банка https://www.pumb.ua/.

У випадку виникнення будь-яких питань, будь ласка, звертайтеся:

Для клієнтів Відділень у відділення АТ «ПУМБ» (перелік відділень Банку розміщений за посиланням: https://about.pumb.ua/map)
або за телефонами Лінії підтримки клієнтів Малого та Середнього бізнесу:0 800 501 275 (з 9.00 до 18.00, безкоштовно для дзвінків з міських та мобільних телефонів у межах України).

Для клієнтів Центру дистанційного обслуговування клієнтів (Digital): до Вашого персонального менеджера відділення «Online Branch» (з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00):
- за телефоном 0 800 503 703 (безкоштовно для дзвінків з міських та мобільних телефонів в межах України),
- з використанням чату, що розташований на сайті «Digital Bank»: www.digital.pumb.ua,
- або в зручний для вас час на електронну поштову скриньку: [email protected]

Сподіваємося на подальший розвиток взаємовигідних відносин у сфері банківських та фінансових операцій.

Bank notifications

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок