Мобільний додаток
перейти перейти
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Акція «Залізний депозит» від ПУМБ подовжена!
11 June 2012
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) подовжує строк дії акції «Залізний депозит» до 18 червня 2012 р. включно. За умовами акції всі клієнти можуть розмістити строковий депозит у гривні на термін від 4 до 18 місяців та отримати підвищену відсоткову ставку − до 20% річних. ПУМБ забезпечує також зростаючі ставки за вкладами в доларах США і євро - до 9% та 6,5% відповідно.

«Залізний депозит» є строковим вкладом, ставка по якому зростає по мірі зростання терміну розміщення депозиту. Наприклад, прибутковість депозиту в гривні строком на 1 рік складе 15,8% у перші 9 місяців та 20% − в останні 3 місяці.

ПУМБ входить до ТОП-10 банків за кількістю залучених коштів приватних осіб за підсумками 1 кварталу 2012 року. Рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» підтвердило присвоєний раніше рейтинг надійності банківських вкладів (депозитів) ПУМБ на рівні "5" (найвища надійність) в травні 2012 р.

Відкрити «Залізний депозит» можна у будь-якому відділенні ПУМБ або дистанційно, скориставшись системою інтернет-банкінгу ПУМБ online. Дізнатися про детальні умови акції «Залізний депозит» можна на сайті ПУМБ.

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок