ПУМБ закінчив I квартал із прибутком 38,8 млн. грн.

Чистий прибуток Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) за підсумками першого кварталу 2012 року склав 38,8 млн. грн., що в 4 рази перевищує фінансовий результат за аналогічний період минулого року.
Чистий процентний дохід за I квартал 2012 року виріс на 19,0% у порівнянні із I кварталом 2011 року - до 375,7 млн. грн. Чистий комісійний дохід збільшився на 12,9% − до 78,0 млн. грн.
З початку року активи банку знизилися на 9,3%, до 31,6 млрд. грн. станом на 31 березня 2012 року, як результат відтоку "гарячих" коштів корпоративних клієнтів (зниження на 38,8%, до 7,0 млрд. грн). За I квартал було забезпечено зростання коштів роздрібних клієнтів на 4,9%, до 9,1 млрд.грн. на 31 березня 2012 року.
Кредитний портфель банку збільшився з початку року на 0,6%, до 15,7 млрд. грн., в т.ч. корпоративний кредитний портфель практично зберігся на рівні початку року і склав 12,4 млрд. грн., а кредитний портфель фізичних осіб збільшився на 5,1% до 3,3 млрд. грн.
Власний капітал ПУМБ виріс на 1,2% й станом на 31 березня 2012 року становить 4,1 млрд. грн.
- Оновлений чат-бот «Фінансовий рестарт» від ПУМБ: додатковий курс про відкриття власного бізнесу
- Мобільний донорський хаб «Теплокровні» під час «Благодійного Weekend» Маші Єфросиніної зібрав 23,85 літра крові
- ПУМБ задає тренд на рівність на UFW: показ «Жити назустріч» спільно з Andreas Moskin
- The PUMB rebranding has received two international Red Dot Аwards
- A new episode of the podcast «Live towards» from FUIB — is the story of a veteran who did not give up and together with his wife created a successful business from scratch
- PUMB Wins Two Awards at Fin.marketing 2025
Отримати на e-mail
Новину відправлено

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!
questions
complaint or suggestion
networks
Feedback