ПУМБ та AGRORESURS пропонують вигідні умови фінансування на придбання сільгосптехніки
Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) спільно з AGRORESURS, одним з найбільших дистриб’юторів комплексного матеріально-технічного забезпечення агропідприємств, запропонували українським фермерам вигідні умови на придбання тракторів, комбайнів, оприскувачів, сівалок, ґрунтообробної техніки провідних виробників.
Вже зараз агровиробники можуть придбати продукцію всесвітньо відомих торгових марок: NEW HOLLAND, BEDNAR, MASCHIO GASPARDO, TECNOMA, YTO, ELVORTI за пільговою ставкою від 5,0% річних, як в кредит так і лізинг.
Перевагою умов від ПУМБ та AGRORESURS є відсутність комісій за надання фінансування. Крім того, налаштовано простий і зрозумілий процес, не потрібна оцінка та нотаріальне оформлення заставного майна, перебачено гнучкий, адаптований до сезонності графік погашення на термін до 5 років.
Банк пропонує максимальну суму кредитування до 100 млн грн, а аграрій самостійно вирішує як та коли скористатися коштами, а також обирає вид фінансування, що найбільш підходить для його потреб - кредитування чи лізинг.
AGRORESURS – один з найбільших операторів на ринку України, мета якого – комплексне забезпечення аграріїв усім необхідним для ефективного збільшення врожайності та допомога у досягненні результатів за будь-яких фінансових можливостей господарств.
Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) – найбільший український банк з приватним капіталом, який 34 роки стабільно працює на банківському ринку України. Банку довіряють 147 тис. корпоративних клієнтів і понад 1,9 млн клієнтів – фізичних осіб. ПУМБ входить до переліку системно важливих для країни банків.
Дізнатися більше про умови кредитування в ПУМБ можна, перейшовши за посиланням або зателефонувавши по номеру гарячої лінії банку: 0 800 501 275.
- "Generation 91": for Independence Day, FUIB released a collection of digital skins to save the wounded
- ПУМБ і «Вчасно.Каса» спрощують прийом оплат для підприємців
- The new charitable collection "Generation 91" of the "We Are of the Same Blood" project transforms symbols of Independence into things with history and unites Ukrainians
- Add your +1, +2, +3 to donation: in Kyiv, "Teplokrovni" will collect blood for five consecutive days for Independence Day
- 399 teams from 21 regions applied for the fourth season of the “Live towards” educational grant program for veteran business development
- ПУМБ увійшов до числа найсильніших банків для бізнесу за версією SME Banking Agency
Отримати на e-mail
Новину відправлено
Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!
questions
complaint or suggestion
networks
Feedback