Голова Правління ПУМБ Сергій Черненко увійшов до п’ятірки найкращих CEO України за версією Delo.ua

Голова Правління Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) Сергій Черненко увійшов до п’ятірки найкращих керівників українських компаній у рейтингу «Топ-50 CEO 2025» за версією журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших» та платформи Delo.ua. Крім того, він отримав спеціальну відзнаку в номінації «Лідер розвитку цифрових фінансів».
Сергій Черненко очолює ПУМБ понад 13 років. Під його керівництвом банк демонструє стабільне зростання: у 2024 році чистий прибуток склав 3,95 млрд грн, активи зросли на 21,7%, кредитний портфель — на 24,3%, а депозитний — на 21,8%.
«Щиро вдячний організаторам рейтингу та експертному журі за високу оцінку моєї роботи. Ця відзнака — заслуга всієї команди ПУМБ, яка щоденно працює над впровадженням інновацій та розвитком цифрових фінансових послуг для наших клієнтів. Ми й надалі будемо спрямовувати зусилля на зміцнення фінансової системи України та підтримку її економічного зростання», — коментує результати рейтингу Сергій Черненко.
Рейтинг формувався у два етапи: спочатку шляхом онлайн-голосування читачів Delo.ua, а потім — за оцінками експертного журі, яке враховувало досвід керівників, їхню здатність до антикризового менеджменту, впровадження інновацій, лідерські якості та вміння управляти змінами.
ПУМБ продовжує активно впроваджувати цифрові рішення та інновації, зміцнюючи свої позиції на ринку та сприяючи розвитку фінансового сектору країни. Мобільний застосунок ПУМБ є одним із найпопулярніших онлайн-банкінгів країни, яким користуються вже понад 1,9 мільйона клієнтів.
- «Financial workshop» from FUIB: work, finance and business — for those returning from war
- FUIB and Mastercard present the mobile donor hub «Warmbloods»
- FUIB strengthened “Kholodny Yar”
- The second issue of the podcast «Live towards», dedicated to the topic of femininity after injuries, was released on the YouTube channel of FUIB
- FUIB and Big City Lab announce 30 businesses – participants of the program «Accessibility check»
- FUIB has increased the online lending limit for Individual Entrepreneurs to UAH 3 million
Отримати на e-mail
Новину відправлено

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!
questions
complaint or suggestion
networks
Feedback