ПУМБ інвестує $100 000 в економічну освіту талановитої молоді
10 студентів KSE University отримають стипендії на навчання з економіки та великих даних у 2025 році завдяки інвестиції ПУМБ у $100 000. Їхні навички завтра будуть працювати на перемогу: у бізнесі, державному управлінні та інвестиціях. Стипендійну підтримку зможуть одержати талановиті діти військових, поранені військові, молодь постраждала від військових дій та молодь, яка демонструє високі академічні здібності.
Сергій Черненко, голова Правління ПУМБ: «Інвестуючи в економіку, безпеку і обороноздатність України, не можна забувати про освіту у війну. Саме зараз здібна молодь варта підтримки заради успішного майбутнього в Україні. Ми разом з партнером KSE University віримо у відновлення країни через якісну освіту. Нашому партнерству 8 років. Це понад 70 отримувачів грантів від банку. Це спільнота талановитих молодих українців, які вже впроваджують зміни»
ПУМБ в партнерстві з KSE Foundation підтримує не лише освіту, а й розбудову укриттів для школярів, закупівлю медичного обладнання та захисної амуніції для військових.
- Щодо оптимізації роботи мережі відділень ПУМБ у місті Запоріжжя
- PUMB Reports UAH 3.12 Billion Profit for H1 2026 and Continues to Expand Lending to Ukrainian Businesses
- ПУМБ розпочинає четвертий сезон «Жити назустріч»: новий партнер програми, спільнота випускників і гранти до 1 млн грн
- Більше вибору для бізнесу: нові умови кредитування підприємців від ПУМБ
- Share the warmth: the mobile hub "Teplokrovni" will collect blood for Superhumans patients, wounded soldiers of hospitals and civilian hospitals in Lviv
- FUIB's investments in sustainable development in 2025 increased by 30% and reached almost half a billion UAH
Отримати на e-mail
Новину відправлено
Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!
questions
complaint or suggestion
networks
Feedback