ПУМБ отримав чотири Гран-прі на конкурсі "Найкраще корпоративне медіа України"

ПУМБ відзначений найвищими нагородами журі Асоціації корпоративних медіа України за соціальний корпоративний проєкт – платформу інтеграції ветеранів і ветеранок «Жити назустріч», сторінку банку у Facebook, сторінку банку в Instagram, корпоративний TikTok.
Команду банка відзначено Гран-прі за комплексний соціальний проєкт-екосистему «Жити назустріч», важливі цінності і потужну підтримку ветеранів; за сміливість розширювати кордони і виходити за межі стереотипів, за сучасне мислення, гумор і креатив у Facebook; за відображення потужних проєктів банку, системну роботу зі стереотипами споживачів, доречний гумор і майстерність в Instagram; за впровадження гейміфікації, сучасний драйвовий стиль контенту, фан і креатив у TikTok.
25 листопада у 11 Mirrors Design Hotel відбувся бізнес-форум «Інновації в комунікаціях. Тренди 2025». На форумі підбили підсумки конкурсу «Найкраще корпоративне медіа України — 2024» і нагородили переможців. Цього року в рейтингу, який щорічно проводить Асоціація корпоративних медіа України, взяли участь 64 проєкти від 32 компаній. Як відзначили організатори, український бізнес безперервно працює, продовжує підтримувати стійкість країни й інвестує у її відновлення і розвиток.
На бізнес-форумі виступили експерти-практики, представники бізнесу. Директорка з маркетингу ПУМБ Ксенія Сікорська представила спільноті соціальну партнерську платформу банку «Жити назустріч» з інтеграції ветеранів і ветеранок в трудові відносини, підприємництво, фінансові процеси й суспільство загалом. Це ціла екосистема соціальних проєктів, яка продовжує розвиток: чат-бот «Фінансовий рестарт» з щоденними порадами та завданнями з фінансової грамотності; інклюзивний Фінансовий хаб – простір, де проходять освітні заходи з економічних питань; Незламні історії ветеранів – фотопроєкт з Костянтином Ліберовим; Маніфест рівності різних - особлива інсталяція в ЦУМ Київ, символ сили єдності; освітньо-грантова програма з фінансування ветеранського бізнесу.
Організаторка події Оксана Тодорова, президентка Асоціації корпоративних медіа України, наголосила: «Відповіддю на нові болісні виклики, з якими стикається українське суспільство, є корпоративні проєкти на укріплення економіки, підтримку ЗСУ, реінтеграцію ветеранів. Кожен із цих проєктів системно вирішує важливі завдання, створює платформи для взаємодії, допомагає у вирішенні юридичних, фінансових і медичних питань ветеранів, реалізує інформаційну підтримку благодійних ініціатив, вирішує завдання емоційної підтримки поранених бійців волонтерами тощо. Прикладом таких проєктів слугують ініціативи платформи “ЖИТИ НАЗУСТРІЧ” від ПУМБ задля якісної реінтеграції ветеранів і ветеранок та взаємодії».
- Інвестиції ПУМБ у сталий розвиток у 2024 році досягли 341 млн грн
- ПУМБ визнали партнером року в Україні для Ria Money Transfer
- Даруйте любов без турбот: Подарунки до Дня закоханих з послугою «Сплачуйте частинами» від ПУМБ!
- Закохані в бізнес. Рефералка від ПУМБ - 4 місяці обслуговування безкоштовно
- Добробут і ПУМБ — новий рівень турботи про ваше здоров’я!
- 3% кешбеку від ПУМБ на всі покупки в Аврора
Отримати на e-mail
Новину відправлено

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!
відповіді на них
скаргу чи пропозицію
мережах
Зворотний зв'язок