ПУМБ профінансував термінову закупівлю протипухлинного препарату для підопічних «Таблеточок»
ПУМБ допоміг забезпечити протипухлинним препаратом Мелфалан на найближчі місяці 10 дітей, підопічних благодійного фонду «Таблеточки», які готуються до трансплантації кісткового мозку та борються з пухлинами очей.
Через виявлені проблеми у виробника, Держлікслужба вилучила препарат з лікарень. «Таблеточки» звернулись до ПУМБ як до давнього та надійного партнера, і банк виділив 420 тисяч гривень на термінову закупівлю Мелфалану в іншого виробника. Цього вистачить, аби забезпечити препаратом 10-11 підопічних фонду на найближчі місяці. Завдяки співпраці фонду і банку діти зможуть не переривати життєво важливе лікування.
- When card design saves lives: how skins in the FUIB mobile application turn into a chance for the wounded
- From idea to own business: FUIB announced 22 winners of the 3rd season of the educational grant program "Live towards"
- Сотня за сотню
- Маркетингова кампанія «NEO1000»
- Щодо виплат АТ «МОТОР-БАНК»
- FUIB Among the Leaders at the 2026 FinAwards: The Bank Received 11 Key Awards
Отримати на e-mail
Новину відправлено
Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!
відповіді на них
скаргу чи пропозицію
мережах
Зворотний зв'язок