Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Чистий прибуток ПУМБ за 1 квартал 2024 року склав 2,13 млрд грн.
03 May, Friday
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Найбільший український банк із приватним капіталом – ПУМБ у новому 2024 році продовжує демонструвати високі показники по всім ключовим показникам банківської діяльності. Так прибуток ПУМБ від операційної діяльності за 1 квартал 2024 року склав 4,7 млрд грн, що на 42% більше показника 1 кварталу минулого року. Загалом же, після сплати податків та операційних витрат, чистий прибуток банку за 1 квартал 2024 року склав 2,13 млрд грн (+38% до 1 кв. 2023).

Чистий процентний дохід банку за 1 квартал 2024 склав 3,56 млрд грн (+41%). Таких результатів вдалось досягти завдяки прозорим вдалим інвестиціям у цінні папери.

Власний капітал банку за підсумками 1 кварталу  складає  - 19,56 млрд грн, що майже на 13% більше показника кінця 2023 року (17,39 млрд грн). Активи  банку зросли на 2,5% і становлять – 157,14 млрд грн. Ці показники дозволили ПУМБ увійти у ТОП-2 по зростанню рівня ліквідності.

Банку продовжують довіряти свої кошти десятки тисяч вітчизняних компаній  та мільйони українців. Так, станом на 31 березня 2024 року у банку було розміщено 129,43 млрд грн коштів клієнтів. Цей показник виріс на 2,3% порівняно із показником кінця минулого року. Рахунки фізичних осіб (рахунки, строкові депозити та ощадні рахунки) складають – 48,7 млрд грн (+2,2%). А кошти корпоративних клієнтів складають – 80,73 млрд грн (+2,4%), адже крім можливості заробляти відсотки, які дають додатковий прибуток компаніям, розміщення депозитів у ПУМБ завжди вважається безпечним та надійним методом зберігання коштів.

Нагадуємо, що за даними НБУ, станом на 1.03.2024 ПУМБ входить до  ТОП-5 українських банків за розміром депозитного портфелю клієнтів-фізичних осіб в усіх валютах та до ТОП-3 за розміром строкового депозитного портфелю клієнтів-фізичних осіб у гривні. Також ПУМБ в чергове увійшов до переліку системно важливих для країни банків. Більше того, у березні 2024 року ПУМБ посів перше місце в рейтингу найстійкіших банків України серед вітчизняних банків із приватним капіталом, згідно з даними інвестиційної компанії Dragon Capital.

«Результати початку 2024 року перевершили всі наші сподівання. Здавалось, що нам важко буде змагатись із показниками дуже вдалого 2023 року, але професійна команда ПУМБ показує, що для них немає нічого неможливого. Тож працюємо далі, на українську економіку і нашу перемогу!» -  коментує результати роботи банку Сергій Черненко, голова правління ПУМБ.

Також ПУМБ активно працює на допомогу країні. Так, з моменту повномасштабного вторгнення і по сьогодні ПУМБ сплатив податків та зборів у бюджет країни на понад 7,5 млрд грн, увійшовши до ТОП 5 найбільших платників податків у банківському секторі. До цього ж, банк спрямував на соціальні проєкти понад 530 мільйонів гривень, 185 із яких пішли на допомогу Силам оборони України.

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback