Підвищуйте прибутковість фермерських господарств за пільговою ставкою разом з ПУМБ та Агроресурс-А

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) спільно з компанією Агроресурс-А запропонували українським фермерам вигідні умови на придбання насіння, ЗЗР, мікродобрив та пального.
Вже зараз аграрії можуть придбати в Агроресурс-А продукцію провідних світових виробників Лімагрейн, Лідеа, Мас Сідс, Сингента, Кортева, Байер, Басф, FMC, Альфа Смарт Агро, Солантіс, Фертіваль та ін. за пільговою ставкою від 5,5% річних.
Великою перевагою є й те, що у разі закупівлі на суму до 25 млн грн, фінансування не передбачає надання застави, а графік погашення дуже зручний та повністю адаптований до сезонності.
Компанія Агроресурс-А – один з основних операторів на аграрному ринку України, мета якого комплексне матеріально-технічне забезпечення агровиробників для ефективного вирощування с/г культур, збільшення врожайності та прибутковості за будь-яких фінансових можливостей господарств.
Дізнатися більше про умови кредитування в ПУМБ можна, перейшовши за посиланням або зателефонувавши по номеру гарячої лінії банку: 0 800 501 275.
- A new episode of the podcast «Live towards» from FUIB — is the story of a veteran who did not give up and together with his wife created a successful business from scratch
- PUMB Wins Two Awards at Fin.marketing 2025
- Lifesaving Merch: new collections, thousands of caring and hundreds of lives saved
- 10 businesses will receive support from FUIB and Big City Lab to create a barrier-free space
- FUIB and Mastercard presented the mobile donor hub «Warmbloods»
- «Financial workshop» from FUIB: work, finance and business — for those returning from war
Отримати на e-mail
Новину відправлено

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!
questions
complaint or suggestion
networks
Feedback