Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Біговий клуб PUMB RUN взяв участь у Київському півмарафоні незламності
15 April, Monday
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Учасники Київського півмарафону Незламності 2024, в тому числі команда ПУМБ з 90 бігунів, разом задонейтили понад 1 млн грн на спецобладнання для військових медиків.

13-14 квітня у Києві відбувся Київський півмарафон Незламності 2024 від Run Ukraine. Біг об’єднав учасників спільною метою – допомоги ЗСУ і парамедикам. Київський півмарафон зібрав 5500 учасників, з них 5030 бігли у Києві і майже 500 – в усьому світі. Захід зібрав 1 012 568 грн, а національна мережа аптек «Бажаємо Здоров’я» додала ще 1 мільйона гривень до збору. Тож понад 2 млн грн буде направлено на спеціальне обладнання для евакуаційних автівок на фронт медичного батальйону «Госпітальєри» – кисневі концентратори для військових цілей SAROS 3000.

Команда ПУМБ – PUMB RUN – під час півмарафону не тільки допомогла «Госпітальєрам», але й своїм мобілізованим колегам. Адже кожне тренування чи забіг бігуна клубу ПУМБ фіксується у Strava, а банк віддячує донейтом на Фонд допомоги мобілізованим колегам. За минулий рік бігуни набігали-назбирали для наших захисників 150 тисяч грн. За перший квартал 2024 року бігова спільнота ПУМБ назбирала вже 50 тисяч на потреби мобілізованих колег. В цьому році всі надходження від співробітників до Фонду банк подвоює для підсилення підтримки.

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback