Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

ПУМБ увійшов у ТОП-10 найстійкіших банків України за версією українського видання NV та інвестиційної компанії Dragon Capital
21 March, Thursday
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Стійкість та надійність банку ПУМБ ніколи не викликали сумнівів у клієнтів та експертів банківського сектору. Але завжди приємно підтверджувати цей статус. Так, нещодавно поважним бізнес виданням NV.ua та інвестиційною компанією Dragon Capital було складено рейтинг найстійкіших банків України у якому ПУМБ посів перше місце серед вітчизняних банків із приватним капіталом та 9 місце загалом.

Авторитетне журі рейтингу оцінювало банки за критеріями ліквідності, достатності капіталу, довіри вкладників, прибутковості, зростання кредитного та депозитного портфеля та багатьма іншими. Так, банк ПУМБ отримав від експертів високі бали за показниками ліквідності, достатності капіталу та прибутковості.

«Завжди почесно отримувати подібні відзнаки, особливо від таких авторитетних медіа. Ми не перший рік займаємо високу позицію у цьому рейтингу, але цього року це особливо приємно. Адже не зважаючи на втрати від війни ПУМБ у 2023 році показав вражаючі результати. Наш прибуток був рекордним у цьому році, також ми показали відчутне зростання по активах та пасивах, як у корпоративному, так і у роздрібному бізнесі, а наша ліквідність у двічі перевищує норми НБУ по цьому показнику. За це, звичайно, велика подяка усій нашій професійній команді» - коментує результати рейтингу Голова Правління ПУМБ, Сергій Черненко.

Як зазначає видання, до рейтингу найбільш стійких банків країни увійшли фінансові установи з найбільш життєздатними бізнес-моделями, достатніми резервами та якісними активами.  

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback