Мобільний додаток
перейти перейти
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Жодних обмежень на один переказ або на добу у валюті між родичами
19 February, Monday
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Відтепер без обмежень: ПУМБ прибирає ліміти (добові та на один переказ) на карткові валютні перекази між родичами у застосунку ПУМБ Online. Перекази можливі у USD, EUR, PLN та GBP.

ПУМБ постійно працює над вдосконаленням своїх продуктів та сервісів. Щоб забезпечити ще більшу свободу фінансових операцій, банк збільшив ліміти на перекази у валюті між родичами - відтепер жодних обмежень на один переказ та за добу, але не більше 399 999 грн на місяць (еквівалент в валюті переказу).

Маєте близьких родичів, які користуються ПУМБ? Для підтвердження зв’язку перейдіть у додаток ПУМБ Online -> розділ «Більше» -> Додаткові послуги-> «Родинний зв’язок» та виконуйте інструкції у додатку.

Нагадуємо, що ПУМБ також збільшив ліміти на перекази в гривні між клієнтами ПУМБ:

  • Перекази між власними картками/рахунками через ПУМБ Online - без обмежень та лімітів (добових та на один переказ).
  • З картки на картку ПУМБ - жодних лімітів на один переказ, але не більше 89 999 грн за добу.
  • З картки ПУМБ на картки інших банків - якщо у ПУМБ є дані отримувача, передбачені законодавством,  немає жодних обмежень по сумі одного переказу, але не більше 89 999 грн за добу. Якщо дані отримувача не повні, ліміт на транзакцію залишається без змін – 29 999 грн на один переказ та не більше 89 999 грн за добу.

Ще одна перевага бути разом з ПУМБ - у застосунку ПУМБ Online будь-які перекази з картку на картку завжди без комісій та зайвих переплат.

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback