Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Керуйте підписками разом із ПУМБ Online
02 February, Friday
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

ПУМБ турбується про своїх клієнтів та робить усе, аби зробити фінансове життя українців більш зручним та комфортним. Стикались з ситуацією, коли раптом з’ясовується, що щомісячно з картки знімаються кошти за доступ до сервісу підписки, яким вже давно не користуєтесь? ПУМБ потурбувався аби клієнти банку більше не потрапляли у пастку «забутих» підписок і запустив новий сервіс – моніторинг та управління підписками у застосунку ПУМБ Online.

Переваги сервісу:

  • Жодних неочікуваних списань – інформація про платні підписки на онлайн сервіси, додатки та інші послуги, за які йдуть списання по картках ПУМБ в одному застосунку. Легко переглядати – легко контролювати.
  • Управління підписками. Включайте та виключайте підписки в один клік у застосунку.

Як налаштувати? Відкрити  застосунок ПУМБ Online => Платежі =>  Підписки. Або деталі картки- шестірня – Підписки.

Ще досі не клієнт ПУМБ? Достатньо скачати застосунок ПУМБ Online, зареєструватись та відкрити рахунок у ПУМБ. Сервіс доступний як в Україні, так і за кордоном. Реєстрація можлива як з українським, так і із іноземним номером.  

Плануйте фінанси розумно -  контролюйте свої витрати з ПУМБ Online!

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback