Два місяці промайнули з початку благодійної акції "Смілива гривня". Вже більше 2000 учасників приєдналися до неї. Серед них є навчальні заклади та колективи різних організацій (лікарень, судів, органів місцевого самоврядування). Реєстрація ще триває. За ці два місяці спільними зусиллями вдалося зібрати понад 830 тисяч грн.
Акція триватиме до 30 листопада, тож ще є час, щоб долучитися та підтримати наших захисників. Кожна підтримка – важлива. Разом ми можемо зробити більше.
Щоб долучитися до акції, зберіть монети, принесіть їх до найближчого відділення ПУМБ та перекажіть кошти на спеціальний рахунок для збору коштів на потреби ЗСУ, відкритий у Національному банку України. Невелику кількість монет зручно розмістити в благодійній скриньці, інкасація якої проводиться в міру її наповнення.
У межах акції "Смілива гривня" можна здавати монети, що перебувають в обігу. Це розмінні монети номіналами 10 та 50 копійок, а також обігові монети номіналами 1, 2, 5 та 10 гривень. Також у межах акції приймаються банкноти.
Крім того, ПУМБ як уповноважений банк НБУ здійснює обмін монет номіналами 1, 2, 5 та 25 копійок і банкнот номіналами 1, 2, 5, 10, 20, 50, 100 та 200 гривень зразків до 2003 року всіх років випуску, що перебувають в обігу, без стягнення плати за проведення такого обміну. Ці банкноти та монети перестали бути засобом платежу, але клієнти можуть приносити їх у відділення для обміну з подальшим переказом на потреби ЗСУ в рамках акції "Смілива гривня" або покласти їх до спеціальної благодійної скриньки, якщо у вас немає часу чекати оформлення платежу касиром.
Посилання на сайт акції: https://promo.bank.gov.ua/brave-hryvnia/.
Дякуємо кожному, хто вже долучився, та тим, хто тільки планує приєднатися! Разом – ми сила!
#СміливаГривня
- Не відводити очей: портрети ветеранів – у головних вітринах країни
- Готові до всього! У рамках діалогів з NV.ua Голова правління ПУМБ Сергій Черненко розповів, як банк підготувався до можливих блекаутів цього року
- ПУМБ та Лімагрейн Україна запустили нову партнерську програму для аграріїв
- ПУМБ лізинг взяв участь у круглому столі «Роль кредитування та лізингу в розвитку ринку автопродажів» від видання Financial Club
- 2 роки проєкту «Ми однієї крові»: як соціальна ініціатива рятує десятки тисяч життів
- Щодо пошкоджень двох відділень ПУМБ у Києві та Кривому Розі
Отримати на e-mail
Новину відправлено
Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!
questions Please, leave a question, gratitude,
complaint or suggestion FUIB in social
networks
Feedback