Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

За два місяці ініціатива «Смілива гривня» зібрала для ЗСУ понад 830 тисяч гривень
06 November 2023
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Два місяці промайнули з початку благодійної акції "Смілива гривня". Вже більше 2000 учасників приєдналися до неї. Серед них є навчальні заклади та колективи різних організацій (лікарень, судів, органів місцевого самоврядування). Реєстрація ще триває. За ці два місяці спільними зусиллями вдалося зібрати понад 830 тисяч грн.

Акція триватиме до 30 листопада, тож ще є час, щоб долучитися та підтримати наших захисників. Кожна підтримка – важлива. Разом ми можемо зробити більше.

Щоб долучитися до акції, зберіть монети, принесіть їх до найближчого відділення ПУМБ та перекажіть кошти на спеціальний рахунок для збору коштів на потреби ЗСУ, відкритий у Національному банку України. Невелику кількість монет зручно розмістити в благодійній скриньці, інкасація якої проводиться в міру її наповнення.

У межах акції "Смілива гривня" можна здавати монети, що перебувають в обігу. Це розмінні монети номіналами 10 та 50 копійок, а також обігові монети номіналами 1, 2, 5 та 10 гривень. Також у межах акції приймаються банкноти.

Крім того, ПУМБ як уповноважений банк НБУ здійснює обмін монет номіналами 1, 2, 5 та 25 копійок і банкнот номіналами 1, 2, 5, 10, 20, 50, 100 та 200 гривень зразків до 2003 року всіх років випуску, що перебувають в обігу, без стягнення плати за проведення такого обміну.  Ці банкноти та монети перестали бути засобом платежу, але клієнти можуть приносити їх у відділення для обміну з подальшим переказом на потреби ЗСУ в рамках акції "Смілива гривня" або покласти їх до спеціальної благодійної скриньки, якщо у вас немає часу чекати оформлення платежу касиром.

Посилання на сайт акції: https://promo.bank.gov.ua/brave-hryvnia/

Дякуємо кожному, хто вже долучився, та тим, хто тільки планує приєднатися! Разом – ми сила!

#СміливаГривня

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback