Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

ПУМБ оновив склад Наглядової ради
22 September 2023
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

20 вересня 2023 року ПУМБ оголосив про оновлення складу Наглядової ради банку. За рішенням позачергових загальних зборів акціонерів АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК» було обрано новий склад Наглядової ради. З метою удосконалення системи корпоративного управління, враховуючи найкращі міжнародні стандарти  та практики, акціонерами банку прийнято рішення про обрання незалежного директора Валентина Міхова головою Наглядової ради.

Олег Попов, що раніше займав цю позицію, перейшов на посаду члена Наглядової ради та продовжить свою роботу в новому складі ради. 

Новий склад Наглядової ради АТ «ПУМБ» обраний строком на 3 роки. Також для підвищення ефективності діяльності ради до її складу введений додатковий незалежний директор - Хело Мейгас. З урахуванням досвіду її роботи, практичних навичок, член Наглядової ради, незалежний директор буде відповідати за наступні напрями діяльності банку: управління ризиками та контроль за дотриманням норм (комплаєнс); аудит; СВК; стратегічне планування; розвиток бізнесу; ринки капіталу; інвестування; фінансовий контролінг; корпоративне управління; система винагороди та мотивації.

«Банк дотримується у своїй діяльності найсучасніших європейських практик та рекомендацій НБУ щодо ефективного корпоративного  управління. Саме тому керівництвом банку було прийняте рішення про обрання на посаду голови Наглядової ради незалежного директора. Для цього ж до складу ради був введений ще один незалежний директор. Це дозволить нашому банку й надалі вдосконалюватись та розвиватись, дотримуючись найкращих світових стандартів управління», - коментують подію у ПУМБ.  

Оновлена модель системи корпоративного управління забезпечує високий рівень організації, ефективне управління та контроль діяльності банку.

«Бажаємо новому голові Наглядової ради натхнення й наснаги та віримо, що під його керівництвом АТ «ПУМБ» досягне ще більших висот у банківському секторі. Також банк щиро дякує Олегу Попову за 8 років відданої праці на посаді голови Наглядової ради та суттєвий внесок у становленні АТ «ПУМБ» як одного із найбільших та найстійкіших банків України», - додають у ПУМБ.

Довідка:
Валентин Міхов. Член Наглядової ради ПУМБ з листопада 2018 року. Заступник голови Наглядової ради ПУМБ з травня 2023 року. З березня 2023 року Валентин є виконавчим членом ради директорів у венчурному фонді Venture Equity Bulgaria, з 2021 до 2022 року обіймав посаду голови Наглядової ради Bulgarian Development Bank (BDB), а також працював у Invest-UX і Valor Advisors Ltd.

Довідка:
Хело Мейгас. Незалежний директор Наглядової ради ПУМБ з вересня 2023 року. Професіонал банківської справи з більш ніж 20-річним досвідом роботи на керівних посадах та в радах директорів у державному та приватному секторах. Глибоке розуміння широкого спектру регулювання фінансового сектору та питань корпоративного управління. Голова наглядової ради і член комітету з аудіту Естонська пошта,  член ради Естонське агентство бізнесу та інновацій  та член наглядової ради Hemma і Praxis. 15 років досвіду роботи у Групі Swedbank «Швеція».

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) – є найбільшим українським банком з приватним капіталом, який майже 32 роки стабільно працює на банківському ринку України. Банку довіряють 112 тисяч корпоративних клієнтів і 1,7 млн клієнтів – фізичних осіб. Згідно з актуальними даними НБУ, ПУМБ входить до топ-5 банків за розміром депозитного портфеля фізичних осіб у національній валюті та до десяти найбільших банків України за іншими ключовими показниками.  ПУМБ входить до переліку системно важливих банків України та є банком, уповноваженим на зберігання готівки НБУ. За 2022 рік банк перерахував до держбюджету понад 1,5  млрд грн. За перше півріччя  2023 року сума перерахованих ПУМБ податків і зборів вже становила 945 млн грн.

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback