Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

ПУМБ створив особливу мовну Інстаграм-маску «Соловейко»
31 July 2023
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

ПУМБ розробив патріотичну Інстаграм-маску «Соловейко», якою може скористатися кожен українець, який перебуває вдома або десь далеко від батьківщини, вже щебече солов’їною чи тільки переходить на українську.

Основою для особливої маски стала робота української ілюстраторки Sandra Ruth. Як скористатися Інстаграм-маскою «Соловейко»? Беріть участь у рекламній акції – Інстаграм-маска «Соловейко», знаходьте її в меню Stories або безпосередньо в профілі банку https://www.instagram.com/pumb.ua/, знімайте селфі чи відео та публікуйте, не забувши відмітити друга, який допомагав вам перейти на українську, ділився лайфхаками чи надихав покращувати рідну мову. А також відмічайте сторінку ПУМБ, аби взяти участь у конкурсі.

Серед усіх, хто поділиться власним сторіз із соловейком і відміткою друга та подякує за підтримку у вдосконаленні української, банк обере п’ять переможців, яким подарує чудовий мерч. 

Скористатися маскою «Соловейко» можна буде протягом 11 днів: з 31 липня по 10 серпня 2023 р. Детально ознайомитись з умовами участі в рекламній акції – Інстаграм-маска «Соловейко» можна на сайті ПУМБ за посиланням .

Також у рамках програми «БезуМОВНА підтримка» ПУМБ продовжує знімати серію інтерв'ю з відомими українцями, які розповідають про свій досвід переходу на українську мову. У свіжому випуску спецпроєкту «Безумовно, українською!» блогер Антон Мурафа поспілкувався із наступним гостем – популярним коміком Марком Куцеваловим, учасником «Ліги сміху» та реаліті «Пара на мільйон», який завдяки двом пішим походам зміг зібрати понад 5 млн грн на системи супутникового інтернету Starlink для пунктів обігріву Херсона, три автомобілі швидкої допомоги та позашляховик для військових.

Випуск подкасту з Марком Куцеваловим можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=wwxerh5YP7w 

Долучайтеся до проєкту «БезуМовна підтримка» від банку ПУМБ у Telegram: https://t.me/bezumovnapidtrymka_bot

Програма «БезуМОВНА підтримка» діє з 22 червня до 15 серпня 2023 року на всій території України (за винятком територій, що визнані відповідно до законодавства тимчасово окупованими, територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блоковані), а також територій, де фактично ведуться бойові дії або є реальна загроза їх ведення). Ліцензія НБУ № 8 від 06.10.2011 р. Держреєстрація банків № 73 від 23.12.1991 р.

 

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback