Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

ПУМБ інвестував 11 мільйонів на евакуаційні гвинтокрили для ГУР, збір на які ініційований студентами Київської школи економіки
26 July 2023
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

ПУМБ долучився до збору студентів Київської школи економіки за підтримки KSE Foundation і UKRAINIAN DEFENSE DEVELOPMENT CHARITY FUND в $1 000 000 на гелікоптери-медеваки для ГУР. Банк перерахував 11 мільйонів для порятунку важкопоранених з поля бою.

Ми з перших днів війни інвестуємо у допомогу українським воїнам на передовій, аби зробити їхню роботу ефективнішою і безпечнішою. Для цього банк скерував понад 94 мільйонів на спорядження і обладнання для захисників. Але ми маємо допомагати не тільки в гарячих точках, але й інвестувати в порятунок. І не тільки в операційні (проєкт «Прифронотова операційна»), медичні прилади, засоби такмеду і доставку крові (проєкт «Ми однієї крові»), але й в евакуацію: лінія фронту – не лише небезпечне місце, але й важкодоступне. Для поранених бійців кожна хвилина може бути критичною.

Студенти Київської школи економіки за підтримки KSE Foundation і UKRAINIAN DEFENSE DEVELOPMENT CHARITY FUND розпочали амбіційний збір в $1 000 000, аби рятувати важкопоранених – на запит ГУР МО України студенти придбають гелікоптери-медеваки.

Марія Олійник та Роман Радійовський, студенти 2-го та 1-го курсу факультету бізнес-економика KSE, поділилися ідеєю збору Donate to Evacuate: “Потреб на фронті багато: спорядження, пікапи, дрони. Кожна – критична. Чому ми відкрили ще один збір? Бо знали, що зможемо організувати все правильно. Що нас підтримають. Йшлося про життя, які можна зберегти”.

«Перша година після поранення – «золота година». Протягом неї має початися надання кваліфікованої медичної допомоги. Вона вирішує долю 90% життів», – наголосив представник ГУР МО України Андрій Юсов

«Команда ПУМБ з 2018 року підтримує Київську школу економіки. Ми пишаємось, що студенти цього університету, для яких ми інвестували в освітні стипендії і розбудову інноваційної освіти, сьогодні ініціюють такі масштабні проєкти для ГУР. Тому долучились до збору одними з перших – зробили внесок в 11 мільйонів гривень. Мова не тільки про важливу евакуаційну техніку, але й підтримку проактивної молоді, яка робить усе можливе для порятунку наших захисників», – підкреслив Сергій Черненко, Голова Правління ПУМБ.

Гелікоптер медичної евакуації (MEDEVAC) – це найшвидший на полі бою транспорт для порятунку життя. Прибуває орієнтовно за 15 хв після запиту, обладнаний усім необхідним для евакуації поранених, а медичні прилади на борту дозволяють розпочати надання допомоги вже у повітрі.

Кожен може підтримати збір та долучитися до проєкту Donate To Evacuate за посиланням https://donatetoevacuate.com/ . Ім’я кожного, хто зробить донат на суму від $100, буде перетворено на камуфляж та нанесено на гелікоптер.

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback