Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Відкривай карту єВідновлення. ПУМБ подвоює виплати
01 June 2023
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Щомісяця один з отримувачів коштів від держави на ремонт житла на картку єВідновлення в ПУМБ стане щасливим володарем подвоєної суми допомоги. Банк бере на себе зобов’язання збільшити підтримку вдвоє для 12 українців, чиє житло постраждало через війну.

ПУМБ ініціював соціальну програму на рік щодо підтримки українців, у яких було пошкоджене житло внаслідок бойових дій. Щомісяця один з клієнтів банку, який відкриє картку єВідновлення у застосунку ПУМБ Online та отримає на неї виплату від держави, зможе отримати на власний дебетовий рахунок в ПУМБ таку саму суму від банку. Вибір клієнта здійснюватиметься за допомогою випадкової вибірки на www.random.org. 

Кожен клієнт, який отримав допомогу єВідновлення від держави щомісяця автоматично приймає участь у цьому виборі, але може отримати подвійну підтримку лише один раз.

Ініціатива діятиме з 01.06.2023 по 14.06.2024 включно, на всій території України, що підконтрольна українській владі та не є окупованою, а також за межами України.

Важливо, що ПУМБ сплатить всі податки під час отримання фінансової допомоги від банку, тож всі кошти можна буде витратити на відновлення житла і щасливого сімейного життя. 

Умови ініціативи доступні за лінком.

Все буде Україна і родина! 

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback