Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Соціальний проєкт «Ми однієї крові» приймає «в родину»: до команди долучились нові митці та бренди
19 May 2023
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Брати все вищу планку - складно, проте ПУМБ з ініціативою «Ми однієї крові» не з тих, хто зупиняється на досягнутому. Нові виклики лише мотивують, а складна ситуація на фронті активує всі сили.

Щоб залучати ще більше нових прихильників до благодійного мерчу Lifesavingmerch та підтримувати інтерес давно відданих фанів – засновники ініціативи запрошують до співпраці нових талановитих художників, ілюстраторів та креативні бренди. Вони, як і кожен з нас, щиро зацікавлені у спільний великій перемозі, у підтримці наших захисників та медиків на фронті. Тому до соціальної ініціативи приєднались такі молоді художники, як Олександр Шатохін, Нато Мікеладзе, Альбіна Колесніченко, Альона Жук, Дар’я Криж, Maria Fedorivna, а також діджитал-мисткиня Asinastra. Питання «брати участь чи ні» не поставало в жодного з них, митці погоджувались одразу, адже у важкі часи кожен має допомагати чим може, тим, що вміє найкраще. Так, за словами Альбіни Колесніченко, вона в проєкті, бо це – синергія. Ілюстраторка зазначає: «Митці і команда проєкту в співтворчості підсилюють одне одного, популяризуючи українське, розвиваючи економіку і допомагаючи тим, хто потребує». Розділяють філософію «Ми однієї крові» й українські виробники одягу та аксесуарів. Підтвердження цьому – нові для проєкту модні бренди VDOKH, SIL' та CTRL. На думку засновниці бренду VDOKH, вітчизняні бренди однозначно не поступаються світовим, а часом й виграють за якістю, ідеями, сервісом. Погоджуються з цим і власники бренду SIL': «Нам є що показати світові. І на економічному, і на креативному фронті».

Тож усі, хто став частиною «творчої родини» проєкту «Ми однієї крові», наголошують, що підтримка України є надважливою. Вони переконані, що життя українців, які виборюють нашу свободу, цінності та право самостійно обирати свою долю, – мають бути пріоритетом для кожного і єднати нас. Отже, проєкт відкритий для нових друзів, партнерів та однодумців, він не зупиняє обертів ані на мить.

Замовити креативний мерч від українських брендів та ілюстраторів можна на офіційному сайті проєкту https://lifesavingmerch.com.ua/ та на сторінці @lifesavingmerch в Instagram. А коли по всій території України оголошена повітряна тривога, конвертуємо разом тривоги в донати - мерч на сайті продається зі знижкою 10%.

Українці можуть підтримати проєкт, не тільки замовляючи стильні патріотичні худі, футболки та аксесуари, а й здавши кров у донорських центрах. На знак подяки кожен волонтер зможе отримати 25 % знижки на мерч, скориставшись системою «ДонорUA».

«Ми однієї крові» — соціальна ініціатива, яка рятує життя наших військових та цивільних, підтримує вітчизняний бізнес, просуває патріотичний арт, розвиває культуру донорства в Україні. Благодійний мерч створено в партнерстві банку ПУМБ, громадських організацій, українських виробників та ілюстраторів. Половину вартості кожного замовлення ПУМБ перераховує громадським організаціям «ДонорUA», «Агенти крові» та «Госпітальєри». Сьогодні проєкт вже налічує 29 партнерів. За десять місяців ініціатива «Ми однієї крові» зібрала 3,7 млн грн. Кошти скеровані на 44 доставки крові в гарячі точки (одна доставка – до тисячі врятованих життів), 2 низькотемпературних морозильники для зберігання плазми крові, 1781 засіб тактичної медицини, 4 монітори пацієнта для швидких парамедиків. Понад 1000 українців стали донорами, а це надія на одужання для понад 3000 людей. У проєкті взяли участь понад 9000 українців. На 8 мільйонів грн підтримано український бізнес та арт.

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback