Мобільний додаток
перейти перейти
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

Ініціатива «Ми однієї крові» об’єднала зусилля з БФ Сергія Притули заради порятунку життів
28 April 2023
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Соціальний проєкт «Ми однієї крові», який вже десять місяців допомагає акумулювати кошти на допомогу українцям, об’єднався з Благодійним фондом Сергія Притули заради підтримки захисників.

В межах цієї співпраці представлена колекція футболок, в якій висвітленонатхнення влучними та гострими фразами Сергія Притули, які вже давно стали крилатими та слугували основою для створення величезної кількості мемів. Ексклюзивні патріотичні принти колекції створені українським ілюстратором Олександром Шатохіним. Олександр – художник, переможець міжнародних конкурсів ілюстрації «COW 2019» та «Clairvoyants 2021» й автор дитячих книжок, відомий своєю співпрацею з багатьма українськими видавництвами. За словами митця, він, як і тисячі наших співвітчизників, надихався цитатами Притули, які мотивували і додавали сили духу навіть в найтемніші миті з початку війни.

Вперше благодійний дроп був презентований на Всеукраїнському форумі тактичної медицини, організованому Благодійним фондом Сергія Притули, що відбувся 20 квітня цього року в столиці України. Форум став майданчиком для спілкування та обміну досвідом для понад 300 парамедиків, інструкторів з тактичної екстреної медичної допомоги постраждалим, бойових санітарів та медиків-волонтерів. Фахівці обговорили основні протоколи тактичної медицини, етапи надання допомоги в зонах небезпеки, алгоритм дій під час допомоги пораненому в умовах вогневого контакту, запобігання додатковим втратам під час бойових завдань, способи евакуації та умови для відтермінування евакуації пораненого та багато інших тем. Доповідачами форуму виступили Юрій Подолян (Командування Медичних сил ЗСУ), Олександр Данилюк (Командування Медичних сил ЗСУ), Олександр Ніколаєв (МОЗ), Дмитро Макаров (3 окрема танкова Залізна бригада / Феофанія), Марія Назарова, інструкторка з тактичної медицини, Ірина Цибух, «Госпітальєри», Влад Чумаченко (ТАКМЕД Північ), Асан Ісенаджиєв («Азов»), Михайло Кано (TimeForRescue), Олексій Полухін (Благодійний фонд Сергія Притули / Боривітер) та Олексій Дронов (Благодійний фонд Сергія Притули).

Співзасновником заходу виступив банк ПУМБ, ініціатор соціального проєкту «Ми однієї крові».

Загалом колекція оригінальних футболок, на думку креаторів, стане не тільки маст-хевом для багатьох українців, але й допоможе врятувати не одне життя. Адже 50 % вартості кожної одиниці мерчу буде передано в БФ Сергія Притули для закупівлі засобів тактичної медицини для захисників та військових медиків.

Уже зараз замовити футболки з благодійної колекції можна на сайті проєкту та в директі інстаграм-сторінки.

Проєкт «Ми однієї крові» – це масштабна партнерська ініціатива, яка рятує життя наших військових та поранених цивільних, підтримує вітчизняний бізнес, просуває патріотичний арт та розвиває культуру донорства в Україні.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок