Mobile app
go go
News

Welcome to the Press-center of FUIB! In this section, You can read the latest news of the bank and analytical materials about the financial market.

Members of the media may receive comments of the leaders and experts of the bank about the products and services of FUIB, about the situation on the Ukrainian financial market, contacting with the press officers.

ПУМБ зібрав кошти на оснащення прифронтової лікарні
16 January, Monday
Отримати на e-mail {title} - Bank FUIB

Новорічні свята закінчились, а їхній приємний відголосок триває й досі. Наш спільний святковий дарунок для захисників допоможе рятувати життя ще довгий час. Напередодні зимових свят ПУМБ оголосив про збір у 6 мільйонів гривень на  хірургічне обладнання для прифронтової лікарні. Та закликав своїх друзів, клієнтів, партнерів та небайдужих громадян доєднатися до збору коштів на комплект оснащення для проведення невідкладний операцій в одній з лікарень, найближчої до зони бойових дій ділянки фронту оперативного командування «Південь». Військові хірурги в прифронтових шпиталях цілодобово оперують поранених. Операційних не вистачає. У важкопоранених немає часу чекати. А отже кожне сприяння в обладнанні нових точок медичної допомоги є надважливим. Партнером проєкту виступив Благодійний фонд Сергія Притули.

Банк ПУМБ зробив перший внесок – 3 млн гривень. Ще  2 341 832 грн вдалось зібрати завдяки спільній допомозі українців. Збір відбувався на www.pumbdonation.com.ua. Суму, якої не вистачає для проведення закупівлі, - 658 168 грн, також задонатить ПУМБ.

На зібрані кошти буде закуплено:

  • Стіл операційний;
  • Апарат для переливання крові;
  • Операційний безтіньовий світильник;
  • Ендоскопічну стійку;
  • Систему для внутрішньосудинного вимірювання тиску.
     

Все хірургічне обладнання буде поставлене у лікарню протягом півтора місяця. Про старт роботи нової операційної обов’язково відзвітуємось. У опорній лікарні екстреної медицини надаватиметься медична допомога пораненим військовим та постраждалим з деокупованих населених пунктів Херсонської та Миколаївської областей.

ПУМБ щиро дякує усім тим, хто долучився до збору коштів та підтримки наших захисників і медиків з найгарячіших точок нашої країни. ЗСУ не зупиняється, не зупинимось і ми. Велика шана усім тим, хто допомагає рятувати тих, чия сміливість стає нашою незламністю, а відданість – вірою в перемогу.

Наближаємо перемогу разом! Все буде Україна!

News

Subscribe to the newsletter

Next
Please fill this field

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - Bank FUIB

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Feedback